Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Intaka widzianego dzisiaj ok 14:45 na Przybyszewskiego chwilke przed tym jak skrecal w prawo w Marcelinska.

 

No Ja Cię już pozdrowiłem machając prawą kończyną :)

 

Sorry że nie przyciąłem za Tobą, ale po wczorajszym mam spowolnione jeszcze postrzeganie rzeczywistości....

 

No i przednia moja tablica nie jest w bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzięki waszym pozdrowieniom intak wpadł

 

Bajerantka Kochana :) Dobrze wiedziałaś gdzie jestem. Za to ja nie jestem pewien gdzie Ty o tej godzinie jesteś :?: :?: :?: Hmm.....

 

Faktem jest, że wątek może być co u niektórych niebezpieczny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, resztę aut mam z wielkim napisem INTAK....

:P:lol:

możemy się wymienić - w moim maluszku raczej nie będziesz się rzucał w oczy, a ja chętnie się zaopiekuję na pewien czas Twoją Imprezką :twisted:

michal - teraz nie śmigasz przypadkiem czerwonym Lancerem :?: to chyba tez jest troche rzucające się w oczka autko :lol: tyle że pewnie nikt na forum Mitsu (o ile w ogóle takie jest) Cię nie wsypie że widział wtedy a wtedy tam a tam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal - teraz nie śmigasz przypadkiem czerwonym Lancerem :?: to chyba tez jest troche rzucające się w oczka autko :lol: tyle że pewnie nikt na forum Mitsu (o ile w ogóle takie jest) Cię nie wsypie że widział wtedy a wtedy tam a tam :lol:

 

Forum jest, ale marne :(

Zawsze mam w zapasie SC Van do zadan specjalnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kierownika srebrnego wueriksa na warszawskich numerach, z podziękowaniem za wspólną, przemiłą zabawę - dziś od 19.55 (Kraków, ul. Opolska) do +/- 20.45 (stacja CPN przy zjeździe na obwodnicę Kielc)... przesyła wredniak z czerwonego Sunny GTi :twisted::lol: :wink:

 

PS. Jeśli tu jesteś, to się odezwij! Musimy to kiedyś powtórzyć... :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az wszedlem na forum Miskow i z przerazeniem dostrzeglem, iz Fido__ jest podwojnym agentem! Z wrazenia jade sapnac BOVem na miasto ;)

 

Eeee tam od razu agentem. Nie jestem oszustem lustracyjnym, bo od początku mówiłem, że poprzednio jeździłem miśkiem i zaglądałem na owe forum... Mało tego, mam malutką nalepkę forumową mitsu na swoim legasiu 8)

 

Jedno jednak jest pewne. Takiego olewczego stosunku do forum jaki prezentuje Mitsubishi Motors Poland, to nie uświadczysz nigdzie... Ostatnio np. "zginęło" im całe stare forum, gdzie była cała masa wartościowych postów (nie robili kopii zapasowych). To co jest teraz, to kupa śmiecia niestety :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido, zgadzam się z tobą i tym co napisałeś, ja również miałem poprzednio Miśka i również tam zaglądam czasem, zresztą do tej pory ludzie przysyłają mi pytania dotyczące Galanta serii E5x, którego miałem. A tak wogóle to pozdrowienia dla kierownika Niebieskiego Sti '04 na rejestracji WWL :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu "osiek" pozdrawiam wszystkich, którzy dziś wgryzają się w śnieg i lód czterema łapkami.

Nawet nie wiecie, co tracicie... :wink: Ta adrenalina, te wyzwania - i ta satysfakcja, jak się uda... :twisted::lol: :wink:

Pozdrawiam też zaskoczonych (tradycyjnie) drogowców. W Kielcach z małymi przerwami pada od wczoraj, a dziś rano pierwszy pług spotkałem na ulicach po jakichś 20 minut jazdy... No, wiem, wiem. Miałem wyjątkowego pecha, albo jestem mało spostrzegawczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam,

 

chyba już leciwe Justy, któremu mrugnąłem kierunkami na Wisłostradzie po wyjeździe z tunelu... ;)

 

Adimas

 

P.S. Łaciat, wydaje mi się, że to ja wpuściłem Cię wtedy na Towarowej... również pozdrawiam i nie ukrywaj się następnym razem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ojciec wlasnie zamawia Forestera. Ma, ten ojciec, 79 lat, i zajety jest glownie mysleniem. Watpie zeby zwrocil uwage na jakiekolwiek inne auta. nawet mnie nie poznaje na naszej uliczce.

Nie strzelajcie do niego. Ja wyrobie norme mrugania za niego. Nawet bede machal tym NOWYM w legasiakach nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...