Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Spoznione pozdrowienia, ale za to szczegolne :)

Pozdrawiam wlasciciela czerwonego GT kombi, z ktorym mialam przyjemnosc zamienic pare slow ne stacji Neste

w poniedzialek ok. 8 rano. Co prawda sympatyczny pan jeszcze nie byl na forum, ale podalam mu namiary :)

A subarynami jezdzi od 10 lat, wiec szacuneczek sie nalezy.

 

Pozdrawiam takze kierowniczke/kierownika bialego Legacy (sedan) widzianego dzis rano na skrzyzowaniu Odkrytej i Topolowej :lol:

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich z SUBARO-niebieskiego ISUZU błyskając światłami jak dziki :D

Pozdrawiam wszystkich wyprzedzających mnie z głośnym bulgotem i dziękuję za tą pszepjenknom muzykę!

Pozdrawiam wszystkich, którym tarasuję drogę, wlokąc się ulicą (z pralką na pace na przykład) i przepraszam!

Pozdrawiam wszystkich, obok których parkuję - nie obijcie mi drzwiami mojego SUBniebieskiego lakieru!! I uważajcie na swój :twisted:

Pozdrawiam wszystkich leśników w Foresterach... i zapraszam do naszej firmy na zakupy! Zniżka dla subarofilów!

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w niebieskich sukienkach w wersji STi (Sexy Tiny item)

Pozdrawiam wszystkich, którzy walą głową w słup oglądając się za każdym SUBARU na ulicy... bądź za powyższymi dziewczynami ;)

Pozdrawiam szanowną Dyrekcję SIP, bo tworzy najlepszy klimat jaki można sobie wyobrazić wokół swoich samochodów. Żadna marka nie ma takiego sympatycznego kręgu miłośników.

 

A na koniec pozdrawiam CIEBIE droga M :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich z SUBARO-niebieskiego ISUZU błyskając światłami jak dziki :D...

 

....Pozdrawiam szanowną Dyrekcję SIP, bo tworzy najlepszy klimat jaki można sobie wyobrazić wokół swoich samochodów. Żadna marka nie ma takiego sympatycznego kręgu miłośników.

 

A na koniec pozdrawiam CIEBIE droga M :D

 

A ja pozdrawiam Ciebie i zapraszam na mini zlot !

Masz 68 Km :!:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=101716

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrawiam" kierownika niebieskiego STi który dziś na Prądnickiej w artystyczny sposób opryskał mnie błotkiem oraz wszystkich Subaromaniaków którzy nie reagują zdziwieniem na pogibanie łapką z innej marki..oraz wielbicieli marki nie przepieszczających się (jeszcze) wymarzonym pojazdem..szczególnie Ciebie... :wink: a także pozdrawiam Mamusie, i mojego szefa który potajemnie podgląda co pisze na forum w czasie pracy...i Pana z banku co oczkami zamigał na widoku smyczki z jedynym słusznym znaczkiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników:

1. fioletowego ałtbeka WE##### za którym jechałem dzisiaj ok.13.00 do Łapanowa od strony Gdowa (między nami jechało sejczento). Skręcił na Tymową a ja pojechałem na cmentarz.

2. ciemnego (czarnego?) forysia WPN#### przez którego dzisiaj ok. 19.00 o mało nie skróciłem Scenika na czerwonym świetle na al. krakowskiej przy BP koło lotniska w Wa-wie - dobrze, że był pas dla skręcających w lewo.

3. białego legaca kombi WD#####, który parkuje na parkingu przy ul. czechowa w Wa-wie - dzisiaj właśnie nasze legaski odpoczywają niedaleko siebie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję być dzisiaj wyprzedzany (hehe) przez 2 niebieskie WRXy i mijałem się z jednym butelkowym GLem. Butelkowego GL mijałem na Szelągowskiej z samego rańca - koło 8:30. Niebieski sedan wyprzedzał mnie koło 12tej. na Wildzie tuż przed ulicą Przemysłową gdzie zaparkował, a Niebieski kombi dziabnął mnie kilkadziesiąt minut później na wylocie z Poznania na Świecko i skręcił na Baranowo/Szamotuły :) No i w związku z tym miałem bardzo miły dzień, aż postanowiłem pozdrowić tych troje :) POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaliczyłem dzisiaj swoją pierwszą kiwkę z Subarynką dokładnie z czarną Imprezą już w nowej budzie rej PZ xxxx.

Było to dzisiaj około 13-stej w Poznaniu przy przejeździe na Woli.

 

Bardzo podoba mnie się ten zwyczaj, chyba narodziła się nowa świecka tradycja. :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem dzisiaj srebrnego WRXa MY01 z naleśnikiem i reflektorami Prodrive oraz Devilem na tablicach GD XXXX zaparkowanego przy Szewskiej. Jeszcze do teraz chyba stoi więc właściciel baluje w okolicach St. Rynku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj spotkalo szczescie podwojne...

 

Pozdrowienia dla czarnego Legacy... a moze to byl Outback

- chyba tak bo mial kartke z tylu :D

- tankowal sie na shellu przy Pradnickiej w Krakowie okolo godziny 12

 

oraz nie mniejsze pozdrowienia dla Blue WR Imprezy STi, ktora

wjezdzala na obwodnice z zakopianskiej ok godziny 13:30

w kierunku skawiny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo nie zdawalem sobie sprawy, ze zwyczaj pozdrawiania subarokierowcow jest miedzynarodowy?!

Wlasnie wrocilem z wycieczki krajoznawczo-docierajacej na ktorej to spotkalem pana w STI MY'03, ktory to mnie pozdrowil!!! :shock:

A przypominam, ze mieszkam w Holandii!

Musze powiedziec, ze zrobilo mi sie bardzo przyjemnie.

 

PS. Toz po nim jechal mlody czlowiek w Civicu i rowniez sie pozdrowilismy - hmmm jak mialem Leona nikt tgo nie robil :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze Pan i Panow wlasnie wzialem i wrocilem ze Szwajcarii gdzie na drogach w gorach sie roi od Subaru. W wiosce w ktorej mieszkałem tak na oko co piaty samochod to Subaru. Mlode, stare, ale subaru.

I musze zaznaczyc, ze sie nie pozdrawiaja. Natomiast ludnosc wyjeta z samochodow pozdrawia sie nagminnie z nieznajomymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich samochodziarzy czyt.subarowiczów tym razem w tym dziale :D Rzeczywiście jest to piękne ,budujące i dowartościowujące jak kierowcy pewnych kultowych marek się pozdrawiają! Ale chyba jest jeszcze przyjemniej jeżeli nie ma specjalnego powodu aby pokazać sobie jakiś przyjazny gest! To świadczy o wysokiej kulturze narodu :!: A w Polsce tym kulturalnym narodem są chyba Subarowicze :!: :wink: Tak więc należałoby krzewić przyjazne zachowania wśród innych marek też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krotkiej przerwie wracam i od razu pozdrawiam wszystkich subarakowcow, ktorzy smigali swoimi maszynami tydzien temu w weekend po Zakopcu (STi 2.5, STi 2.0 MY'01, Outback 2.5, GT kombi i Legacy), oraz kilku Francuzow z okolic Nicei, ktorzy smigali swoimi wypucowanymi brykami. Cieplo tam maja cholernicy, u nas zima trzyma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...