Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

oraz antypozdrowienia dla kierowcy, nissana gt-r w kurtce subaru :( ktorego spotkalem wchodzac na shell'a w powsinie, kolega nie podtrafil odpowiedziec na glupie "witam" a mijalismy sie w wejsciu, malo tego stalem forkiem obok niego a na szyji smycz subaru z kluczykami.

 

No a co ma Ci odpowiadać skoro masz taki tani samochòd? Niestety ludzie myślą w ten sposób...

 

moze i tani ale przynajmniej umiem sie zachowac... A zeby mu panewki sie przekrecily i skrzynia sie zmielila w tym jego nissanie :twisted::mrgreen:

 

 

Uuu ostro :mrgreen: naprawa tego co napisałeś wyniesie już wiecej niż nasze 2 subaraki :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oraz antypozdrowienia dla kierowcy, nissana gt-r w kurtce subaru :( ktorego spotkalem wchodzac na shell'a w powsinie, kolega nie podtrafil odpowiedziec na glupie "witam" a mijalismy sie w wejsciu, malo tego stalem forkiem obok niego a na szyji smycz subaru z kluczykami.

 

No a co ma Ci odpowiadać skoro masz taki tani samochòd? Niestety ludzie myślą w ten sposób...

 

moze i tani ale przynajmniej umiem sie zachowac... A zeby mu panewki sie przekrecily i skrzynia sie zmielila w tym jego nissanie :twisted::mrgreen:

 

 

Uuu ostro :mrgreen: naprawa tego co napisałeś wyniesie już wiecej niż nasze 2 subaraki :mrgreen::mrgreen:

moze to go nauczy :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika zielonego Nissana Primery (chyba) kombi ze świnką formułową na lusterku, którego widziałem na ul. Górczewskiej (róg Płockiej) w W-wie około godzi 12:30. Było trąbnięcie z Twojej strony i kiwka, ale za kierownicą siedziała moja żonka i niezareagowała, a ja stałem za nią w TDI z gapą na przednim grillu i mnie nie zauważyłeś no bo nieoświniaczona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dla moderatorów i użytkowników "The Forum"

 

Mam taką propozycję by wątek "Pozdrawiamy się :)" rozdzielić na dwa tory:

1. Warszawa i oklice

2. Reszta świata.

 

Czytając posty ma się wrażenie że pozdrawia się tylko Warszawa - bardzo rzadko ktoś spoza. W Wawie to chyba nie ma już innych aut tylko subaru.

Nam z prowincji ciężko się jest przebić przez Was.

 

Co wy na to :?:

 

Z uwagi na to, że centrala SIP znajduje się w Krakowie to Warszawa jest tu prowincją. :mrgreen:

Zatem Kraków i reszta. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej imprezy z dużym skrzydłem i świnią na lusterku (nie zauważyłem nawet co to za model :oops: ), której odruchowo mrugnąłem długimi na moście Klecińskim, dzisiaj ok.18.00. Kierownik zajęty był rozmową przez komórę, nie wiem czy widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika zielonego Nissana Primery (chyba) kombi ze świnką formułową na lusterku, którego widziałem na ul. Górczewskiej (róg Płockiej) w W-wie około godzi 12:30. Było trąbnięcie z Twojej strony i kiwka, ale za kierownicą siedziała moja żonka i niezareagowała, a ja stałem za nią w TDI z gapą na przednim grillu i mnie nie zauważyłeś no bo nieoświniaczona :wink:

 

To ja to ja to ja!!! :D 8) :lol: Odpozdrawiam serdecznie Były nawet dwa trąbnięcia :D Wybacz. Subaru takie piękne... Kierownika nie widziałem :( W sensie Żonki :D Bo słoneczko się odbijało od szybki :) Ps. Tak zielone combi jeszcze z imieniem na bocznej szybce "DAMIAN" :) To nawet chyba była 12.05 :) Gnałem do roboty 2giej...

 

Jeszcze pozdrawiam srebnego Hawka ze świnkami czarnymi Na Toruńskiej koło 12.50 którego wpuściłem na środkowy pas przed tunelem (awaryjne były w podzięce, ZUCH), a później przeskoczył na lewy. Ja jadąc środkowym byłem szybszy i ściągałem wzrokiem kierowcę w okularkach z lekkim zarostem, ale dopiero później chyba spostrzegł świnkę na tyłku mojej Primery i się uśmiechnął :)

Jeszcze koło 20.00 przeleciał mi niebieski Gtek combi ze świniami przy cmentarzu bródnowskim niedaleko Żaby :)

Uff... 33h na nogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam CAŁE Forum

 

odpozdrawiam 8)

 

a w sprawie podziału jestem na NIE :!:

dlatego, że będąc z Warszawy a jadąc np w Gdańsku i widząc JD555 to w którym wątku mam go pozdrowić :?: a w dwóch to bez sensu :roll:

 

To chyba nie jest trudne - jeżeli w Gdańsku sie spotkacie to pozdrowisz go w Pozdrawiamy sie :) Gdańsk

A kolega JD555 jeżeli zostanie pozdrowiony w Gdańsku przez ciebie no to też zajrzy do Ggdańskiego Pozdrazwiamy się :) żeby odpowiedzieć; i odpowiedzieć przy okazji innym forumowiczom z Gdańska którzy też niewątpliwie będą go pozdrawiać.

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keram, ja jestem z piasecza/warszawy spotkam forumowicza w poznaniu na trojmiejskich blachach to w ktorym watku mam go pozdrowic :?:

a i nie zapomnij a watku europa i zielona wyspa bo pojade na wyspy i spotkam forumowicza AMI to gdzie mam go pozdrowidz? Zielona wyspa? Łodź? Warszawa?

A forumowicz Dzioba gdzie ma pozdrawiac? W pozdrowieniach z francji :D

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...