Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pana z panią na Wołoskiej - w Camry V6 z 94r (?) oświniaczoną na obu lusterkach i bagażniku pozdrawiam również tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika forka na sk widzianego dziś koło fiata w Katowicach było machanko :) niestety widział mnie w sytuacji jak tłumaczyłem szefowi ze znowu ktoś mi obił auto na parkingu i uciekł... :/

Odpozdrawiam radośnie. :D

Z zupełnego zaskoczenia to było.

Bardzo miło spotkać kogoś z forum "na żywca". :) Tak mi się humor poprawił tym spotkaniem, że nawet go nie zepsuła wiadomość w sklepie pod którym stałem o tym, że zamówionego Dysona nie ma i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX '01 + C4 '11 + 626 '96
WRX '01 + 626 '01 + C4 diesel Rodziców :-)
Czy Ty jesteś mną?! Zapomniałem dodać..mam na imię Przemysław :lol::lol: ... Przemku:)
Hihi... A to dobre! :-D To chyba tak :-D

 

-- 24 paź 2011, o 22:58 --

 

Pozdrówki dla wszystkich Subaraków spotkanych dziś na torze Kielce w Miedzianej Górze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie w Rumunii?Pozdr

 

Action, w Bułgarii przecież mają cyrylicę. To pewnie Rumunia - bo z kolei w Mołdawii nie mają takich fajnych radiowozów 8)

 

za dużo alko w siebie wlałem przez kilka dni a poza tym sprawdzam waszą czujność :twisted: pewnie, że Rumunia :!:

 

 

A czymże Ci tak zawinili ??

 

a czy ja napisałem, że zawinili? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czymże Ci tak zawinili ??

 

a czy ja napisałem, że zawinili? 8)

 

Myślałem że coś Ci zawinili skoro od razu ich nazywasz "świniami" ...

A tu się okazuje że jedyną ich "przewiną" jest to że są policjantami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego Bloba WRX, z którym nawiązałem kontakt wzrokowo-CBradiowy ;) o 18:15 na trasie E7 przy samiuteńkim wlocie do Krakowa ;) Pozdrowienia ze srebrnego Forka, który (dzięki swojemu kolorowi) zawsze pozostaje incognito :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A ja dalej nie wiem, kogo pozdrawiałem na CB.... :roll: Nikt się nie przyznaje?? Kto z Małopolski pracuje w Warszawie i wraca na weekend w okolice Carfita??!! Kto się przyzna?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

 

- Granatowego buga obmachanego na ul. pod bateriami czy jakoś tak w Piasecznie. :)

- Wiśniowego oświniaczonego forka stojącego na światłach Puławska - Chyliczkowska.

- Oraz kierowcę niebieskiego oświnaczonego nowego estiaja tnącego Puławską w stronę Piaseczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czymże Ci tak zawinili ??

 

a czy ja napisałem, że zawinili? 8)

 

Myślałem że coś Ci zawinili skoro od razu ich nazywasz "świniami" ...

A tu się okazuje że jedyną ich "przewiną" jest to że są policjantami ...

 

nie tak od razu ich nazywam... są i już :!: :mrgreen:

EOT

 

kto bulgotał dziś o 10.30 na Przyczółkowej na wysokości Vogla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla białego STI 2009- , z którym wymieniliśmy kiwki i uśmiechy na wiadukcie Płowiecka->Czecha nad torami, dziś około 18:30, w stronę Starej Miłosnej w Wawie

 

Pozdrowionka dla Ciebie ,zawsze miło na koniec dnia zobaczyć oświniaczone Subaru Do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...