Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wielu Subaraków spotkanych dziś na trasie Jurata-Giżycko-Warszawa.

 

Z ciekawostek, w miejscowości Ryn minął mnie czarny Forester STI (!) na blachach NGI. Ktoś z Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STI na złotych WTxxxx9 zaparkowanego obok kortów Mera dziś około 17.45-19.20. Świnia na klapie oraz forumowa ramka wokół rejestracji była :) Aż zatrzymałem się i wyszedłem obejrzeć auto z bliska :) Piękna sztuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wielu Subaraków spotkanych dziś na trasie Jurata-Giżycko-Warszawa.

 

Z ciekawostek, w miejscowości Ryn minął mnie czarny Forester STI (!) na blachach NGI. Ktoś z Forum?

 

Dementuję tę informację. Forester owszem, prawie jak, ale jego STIowość kończy się na naklejkach i emblematach. To XT Sports. Tydzień temu uświadomiłem właściciela 8)

A sztukę dzielnie wyhaczył mazi666. Dzięki za czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuję tę informację. Forester owszem, prawie jak, ale jego STIowość kończy się na naklejkach i emblematach. To XT Sports. Tydzień temu uświadomiłem właściciela

 

stickertunning... chyba wiem, który to, był na allegro za jakąś niebotyczną (nawet jak dla mnie) kwotę 130 tys. PLN...

 

Czyli jednak :? Szkoda - myślałem, że w końcu zobaczę w Polsce autentyka.

 

W każdym razie, anakinsky, Twój Tie-Fighter zdecydowanie rządzi - najpiękniejszy Forek po tej stronie English Channel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy (WL xxxxx) spotkanego na Puławskiej koło Fashion House ok. 13:30 dziś.

 

Odpozdrawiam. Ten gold-forek to TY? migałem awaryjnymi, ale nie wiem, czy zauważyłeś... :roll:

Dobry manewr ucieczka w prawo. Ja władowałem się w korek :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy (WL xxxxx) spotkanego na Puławskiej koło Fashion House ok. 13:30 dziś.

 

Odpozdrawiam. Ten gold-forek to TY? migałem awaryjnymi, ale nie wiem, czy zauważyłeś... :roll:

Dobry manewr ucieczka w prawo. Ja władowałem się w korek :-(

 

Awaryjne widziałem. Nie byłem pewien, czy to do mnie, ale odpowiedź poszła długimi. Ucieczka była do Decathlonu po kaski rowerowe dla młodych subaroholików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj. W ciągu półgodzinnej przejażdżki "spotkałem" dwa czarne blob'y STI: jeden DW... na złotych na Podwalu, a drugi WI... na srebrnych na Wiśniowej. Za kierownicami jednego i drugiego prześliczne kierowniczki :!:

Wiosna... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla zielonego GTka (WE ####X)spotkanego dziś na Czecha w kierunku Starej Miłosny chwilę przed 15

 

oraz dla srebrnego forestera (06MY lub 07MY) spotkanego dziś koło 17:30 na puławskiej miedzy Auchan a Real w kierunku centrum, uśmiech pasażerki bezcenny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę białego Subaru, który dzisiaj walczył z Civiciem na wisłostradzie... Jeżeli się znajdziesz to daj proszę link, do jakiejś specyfikacji swojego samochodu, jestem mało Subarowy, a bardzo ciekawy, co tam siedzi u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Szkoda - myślałem, że w końcu zobaczę w Polsce autentyka.
ja też, ale mstar się rozmyślił i woli NARDI :roll:

 

-- 1 maja 2011, o 18:44 --

 

W każdym razie' date=' anakinsky, Twój Tie-Fighter zdecydowanie rządzi - najpiękniejszy Forek po tej stronie English Channel[/quote'] ano dzięki :D

brandon-peat-star-wars-alphabet-project-featuring-darth-vader-tie-fighter.jpg?w=300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...