Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

saracen44, widzę że auto odebrałeś :)

wczoraj ja Subaru a Ty Toyotą, dzisiaj Ty Subaru a ja Toyotą... :roll:

A w ogóle to kiedy kierownicę zmieniłeś? nie zauważyłam tego wcześniej :wink:

Wczoraj wieczorem odebrałem z całą gamą festyniarskich zegarów :D

 

Pozdro dla srebrnego legasiaka z trzodą na klapie z Wołoskiej ok 19.

Nie dawałem znać bo skupiłem się na autobusie który miał zaraz na mnie zjechać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus, mam nadzieję, ze w płytkiej rzece parkujecie :mrgreen: ... a w Gdyni w ogóle jakaś rzeka płynie? :roll: :mrgreen: :wink:

Aga, most czy wiadukt :?: jaka to różnica, wszędzie gołębie walą na maskę :evil:

A rzek ci u nas w Gdyni dostatek: Cisowianka, Kacza, Potok Chyloński, Potok Kolibkowski, Swelina, Potok Źródło Marii :P normalnie Wenecja :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus, mam nadzieję, ze w płytkiej rzece parkujecie :mrgreen: ... a w Gdyni w ogóle jakaś rzeka płynie? :roll: :mrgreen: :wink:

Aga, most czy wiadukt :?: jaka to różnica, wszędzie gołębie walą na maskę :evil:

A rzek ci u nas w Gdyni dostatek: Cisowianka, Kacza, Potok Chyloński, Potok Kolibkowski, Swelina, Potok Źródło Marii :P normalnie Wenecja :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No tak... na moście ani na wiadukcie nie zaparkujesz :mrgreen: ... ale w tej Gdyni romantycznie... 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem odebrałem z całą gamą festyniarskich zegarów :D

 

że zamontowane to widziałam, ale przez szybę mi się nie chciało wypatrywać coś tam pomontował.

jutro se obejrzę ten festyn :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla szarego Forka spotkanego po 17 na ul. Tamka w Wawie. Było machane ;)

 

Jo machane bylo :) odpozdrawiamy

 

Pasazerka szczesliwa, bo pierwszy raz machane miala :), w szoku nie zdazyla zamachac, nauczy sie

 

jumna taka biala impreza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z godz 19...

niebieskiego buga Sti który skręcił w Al.Wilanowską, goniłem go od Sobieskiego, W4 RACE

chyba szubaru jechał po dolince przed Nowoursynowską, niebieskie w gwiazdki, małe ale gwiazdki, na szybach same flagi z gwizdkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wytłumaczyłem mojej klientce która jeździ czarnym służbowym legacy dlaczego prawie wszyscy na drodze jadąc Subaru albo do niej machają albo mrugną światłami (ja ostatnio na nią trąbiłem jak ją spotkałem na mieście 8)

Jak do niej machali to myślała, że ma branie :wink: :) a trza przyznać że reprezentacyjna z niej laska :P

 

Dzisiaj już wie o co chodzi :) co nie zmienia faktu, że ludzie z powodów zawodowych odgórnie przypisani do tej marki nigdy nie poczują tego co my i tylko psują wizerunek na drodze - nic tylko zabrać im Subaru i dać za karę Forda Mondeo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AllRad,

niestety tak jest - w okolicy w której mieszkam (Warszawa-Szczęśliwice) jest masa Subaru (2 nowe obki, kilka starych ,kilka legasów, ~7 forków i ~3 lanosy) i niestety nikt nie ma trzody w widocznych miejscach ani nie reaguje ma mruganie/machanie. Widać kierowcy kupili Subaru bo ma 4x4 (poprzednie auta pewnie non stop im się zakopywały) i cenę o połowę niższą niż ich wymarzone Audi (na które ich nie stać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kierowcą który przejechał koło mnie bez żadnej....(zatkało mnie)

machałem z daleka, się wychyliłem nawet przez okno gdy już mnie mijał, ale kolega wolał pogadać prze telefon

spotkały się dwa identyczne subaru GL-sport srebrne na Wydawnicza/Patriotów i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...