Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wampira, dziś rano, 10 na rondzie przy realu. Sie ziewa sie nie widzi jak sie macha.

 

Wkurzyłem się tym korkiem do Puławskiej rano w kierunku Piaseczna, a grzałem na spotkanie na 10.00. :evil:

 

Odpozdrawiam. 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego rana, na Trasie Toruńskiej najpierw z "werwą" wyprzedził mnie najnowszy Outback w barwach Dawoj'a, a paręset metrów dalej, jak już byłem na pasie do skrętu w Górczewską, śmignęła Impreza w barwach ITS. Zlot dealerów czy jak :?: 8)

W każdym razie pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla:

* kierowniczki Buga kombi SH**** mijanej na zjeździe z DTŚ

* i kierownika / kierowniczki zielonego GT kombi zaparkowanego w pobliżu Superjednostki

Dzisiejsze pozdrowienia dla kierownika turbo Legasia OP**** który stał na stacji Orle... w Katowicach

 

dodatkowo dzisiejsze pozdrowienia dla... THE FORUM :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI dropeye, który około 10:30 dopadł mnie na Puławskiej w okolicach Wałbrzyskiej i z którym jechaliśmy później Alejami Niepodległości. Kiwka była :).

 

Pozdrawiam również kierowników czarnego WRX z parpetem oraz oraz zielonego GT z naleśnikiem, których spotkałem na rondzie ONZ parę minut później ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla

 

Hogiego i jego Vampa :) po 16tej na Dolince (jak zwykle nawijal przez komore) :P

chwile pózniej niebieskie STI na blachach SK xxxxx

 

i o 16:30 dla czarnego WRX/STI na LLU xxxxx w Debe Wielkie

 

za kazdym razem odwzajemniona kiwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej "oświnionej" Imprezy spotkanej ok.7:20 na Puławskiej - ja w kierunku Piaseczna, Impreza tkwiła w "zatwardzeniu" w kierunku Centrum.

Miło było, kiwka była- pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierowniczki niebieskiego forka (srebrne wykończenia?) rej WX... mijanego przy cytadeli na wisłostradzie. Ciemnowłosa niewiasta była tak zajęta wcinaniem kanapki podczas jazdy, że mnie nie zauważyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej "oświnionej" Imprezy spotkanej ok.7:20 na Puławskiej - ja w kierunku Piaseczna, Impreza tkwiła w "zatwardzeniu" w kierunku Centrum.

Miło było, kiwka była- pozdrawiam :D

 

Dziękuję i również Cię pozdrawiam 8)

 

I dodatkowo:

- zaległe (wczorajsze) pozdrowienia dla Michała K, który jak zwykle był mocno skoncentrowany na swoim pasie ruchu ;)

- dziś rano na Puławskiej - dla noweg Forka - tu też bez kontaktu wzrokowego.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierowniczki niebieskiego forka (srebrne wykończenia?) rej WX... mijanego przy cytadeli na wisłostradzie. Ciemnowłosa niewiasta była tak zajęta wcinaniem kanapki podczas jazdy, że mnie nie zauważyła :P

 

Odpozdrawiam w imieniu żony 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierowniczki niebieskiego forka (srebrne wykończenia?) rej WX... mijanego przy cytadeli na wisłostradzie. Ciemnowłosa niewiasta była tak zajęta wcinaniem kanapki podczas jazdy, że mnie nie zauważyła :P

 

Odpozdrawiam w imieniu żony 8)

 

Tak myślałem, że to kobitka któregoś z kolegów, forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam:

 

- ciemny forek ze świniaczem zaparkowany wczoraj wieczorem przy stacji metra stare bielany

:mrgreen:

 

- srebrny bug-eye wczoraj wieczorem na bemowie widziany :mrgreen:

 

 

- dzisiaj: tuz koło "mojego miesjca parkingowego" w pod metropolitanem piekny sti MY06 ze świniaczem na zadzie :mrgreen: ja dzis pancerwagenem żony ale oswiniaczonym na rióziowo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dzisiaj: tuz koło "mojego miesjca parkingowego" w pod metropolitanem piekny sti MY06 ze świniaczem na zadzie ja dzis pancerwagenem żony ale oswiniaczonym na rióziowo

 

 

Zgadnij kto...?? :D

 

Odpozdrawiam Marro :) Myslalem ze zaparkujesz za mna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...