Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pzdr dla JackaD z ktorym spotkalismy sie wczoraj wczesnym popoludniem na Powsinskiej jadac w tym samym kierunku :)

kolejne pozdrowienia dla bialego Legacy kombi z ktorym juz mijalismy sie kilka razy w Wilanowie 8) wczoraj wieczorem ok 18 po raz kolejny z kiwkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie pozdrawiam zoowty'ego. Świat jest jednak STRASZNIE mały :) Najpierw na promie, dziś w Dol. Służewieckiej i za półtora tygodnia pewnie znów na promie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam granatowego Forka 2.5XT, co chyba mrugnął mi na Nowowiejskiej dzisiaj ok. 14:30. Nie mrugałem i nie machałem, bo jak mi ktoś mruga, to pierwszy odruch - sprawdzenie czy światła włączone.

 

oraz

 

Srebrną Imprezę MY'03-04 na skrzyżowaniu Filtrowej i Raszyńskiej. Głośne bydlę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi chyba niebieskiego (ale napewno solidnie zaśnieżonego ;) ) Legaca na tabelkach WLS, z białą świnką na klapie, który stał dziś na parkingu pod jednym z wyciągów w Białce Tatrzańskiej. Na stoku nieśmiało wypatrywałem załogi, a nuż ktoś zwróci uwagę na mój oświniaczony kask, ale niestety, zero odzewu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Oggs-a (o ile dobrze zapamiętałem), spotkanego dzisiaj pod wyciągiem na Nowej Osadzie w Wiśle. Również z dzisiaj pozdrowienia dla kierownika czerwonego GT-eka na białych stalówkach, parkującego pod "Julianami" w Szczyrku, koło południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie pozdrawiam zoowty'ego. Świat jest jednak STRASZNIE mały :) Najpierw na promie, dziś w Dol. Służewieckiej i za półtora tygodnia pewnie znów na promie :mrgreen:

 

odpozdrawiam

nasze miny bezcenne :mrgreen:

do zobaczenia we francji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla: niebieskiej Imprezy combi chyba blob z białą świnią na lusterku o 15.40 na ulicy Warszawskiej w stronę Piłsudskiego oraz dla Grizusa, który pomknął Radzymińską w stronę Marek o 20.20 przy Mac-u. Chyba, że to inny Type-r. Mogłeś trochę wolniej jechać to bym Cię z kursantem obtrąbił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne pozdrowienia dla bialego Legacy kombi z ktorym juz mijalismy sie kilka razy w Wilanowie wczoraj wieczorem ok 18 po raz kolejny z kiwkami

 

Dziękuje, również pozdrawiam :wink:

 

 

Ponadto pozdrawiam zielonego legacy kombi (trasa wilanów - belwederska :wink: ) oraz srebrną Impreze na czarnych alusach w wilanowie - przepraszam że wymusiłem pierwszeństwo, nie mogłem się powstrzymać żeby nie wejść bokiem w sarmacką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzi dla Vergette z którą ganialismy dziś o 6 rano pod Tefauenem i Sadybą :twisted:

 

Całuję również... i to nie byłam ja tylko mój duch, ciało zostało w łóżku :twisted: ... masakryczna jak dla mnie godzina na funkcjonowanie... troszkę się rozbudziłam widząc takie czyściutkie cudeńko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli coś powiedzieć, wszyscy byśmy tam podjechali i sobie poszaleli :wink:

Ja o 8:00 zakręciłem kółeczko pod supermarketem w Zielonej :twisted: Co będę zwyczajnie parkował, skoro parking pusty, hihi...

Chwilę później minęło mnie coś klasycznego, czarnego, ze skrzydłem, w JDMie... Ładniutkie! I buczało dobrze. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wczoraj, pozdro i jednoczesne wyrazy współczucia dla stojącego niedaleko GalMoka na prawym pasie ok.19:00 srebrnego WRXa (WB....) cmokniętego w cztery litery przez jakiegoś niebieskiego dostawczaka (chyba Lublina),

 

i jeszcze raz Yatta Hey dla Anakinskyego spotkanego po 20:00 na dolnym pietrze parkingu w Świątyni - dałem ciała... na spot forumowy jednak nie dotarłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego forka skręcającego ok 15:45 z al.warszawskich w solidarności w Lublinie oraz dla niebieskiego wrx'a stojącego w alcarze:)

 

Srebrny sedan, bez świnek, rejestracja z "R" na końcu to Twój? bo o tej godzinie widziałem takowego, skrzyżowanie Solidarności, Sikorskiego i Ducha. Tak czy siak - pozdrawiam, choć nie z Forka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...