Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pewnie będzie brudny, ale będzie, nie tak jak ostatnio ja przyjechałem, a on pojechał dalej.... :D

norbert jutro nie moge byc o 8.30 musze byc w moim urzedzie w prazmowie i nie dam rady na czas daj znac jak to przeczytasz tel napw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pewnie będzie brudny, ale będzie, nie tak jak ostatnio ja przyjechałem, a on pojechał dalej.... :D

norbert jutro nie moge byc o 8.30 musze byc w moim urzedzie w prazmowie i nie dam rady na czas daj znac jak to przeczytasz tel napw.

 

 

Sorry panowie, ale do omawiania spotkań macie TUTAJ wątek i bardzo prosze umawiać tam bo w przeciwnym razie będę usuwał wasze posty z tego wątka. Sorry, względny porządek musi być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety nie dam rady. Ale pozdrawiam lamusów którzy diziaj pozbawili moja kochną brykę szyby a przy okazji zabrali radio z konsola centralna i pocieli przewody oby im sie i brak mnie słów. Ale za to pozdrawiam forumowiczów bo moja kobieta powiedziała ze wolała zgłosić ze mna szkode niż odwiedzać mnie na rakowieckiej za pobicie lamusów ze skutkiem smiertelnym :):evil::twisted: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na moim osiedlu przyjechal transport z meblami... Panowie wysiedli i zaczeli ogladac samochod... po czym zobaczyli wgniecenie na blotniku (o ktorym juz gdzies pisalem)... widac, ze jest to zrobione na zlosc... i zaskoczyl mnie ich komentarz typu - jak mozna taki samochod niszczyc... :roll: ale zazdrosc ludzka nie zna granic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna taki samochod niszczyc... :roll: ale zazdrosc ludzka nie zna granic :evil:

Jak wcześniej miałem Celice i zrobiono mi wgniecenie na błotniku na parkingu i akurat wracając ze sklepu do samochodu usłyszałem komentarz dwóch kolesi na temat wgniecenia-po co kupił sobie sportową furę jak jęździć nie umie lepiej by se tico kupił to by może nie porozbijał ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zalamany forysie nie czaja w ogole o co chodzi z machaniem swieceniem trabieniem. eee do kitu. dzis mrugnalem forysiowi a gosc mi faka strzelil :shock: :shock: :shock: co to sie porobilo :cry::cry::cry:

 

Buahahaaaaaa..., Zajebiste!!!

 

P.S.

Ja dzis machalem 4-em (slownie czterem) Imprezom (GT, STi, 2 x WRX). Goscie w WRXach w ogole nie czaili, gosc z GT dziwnie sie patrzyl i jedynie gosc z STi strzlil kiwke. Co ciekawe spotkalem dzis EVO VII i gosc jako pierwszy strzelil kiwke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...