Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla biednego Pana którego pozdrawialam w okolicy metra Marymont, i wszelkimi mozliwymi sposobami zwracałam na siebie uwage, a ze auto moje jeszcze bez swinek siegnelam po bron ostateczną schowaną z dokumentami i przytykalam ja do szyby :mrgreen::mrgreen::mrgreen: wielce przepraszam za stresy, ale to pierwsze oswinione subaru ktore widzialam od jakiegos tygodnia, stad ta radosc :>

 

A i pozdrawiam tez pana w maku na conrada ktory wbil w polarku subarowym, ale pod gradobiciem pytan przyznal ze kurtke dostał, i nosi ja bo ....dostał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowniczki STI blob-eye (czy jakoś tak - tych nazw jeszcze nie opanowałem) na numerach WZ xxxxx, z którą jechaliśmy w piątek po południu w korku na Górczewskiej. Ja niestety ograniczyłem się tylko do mizernej kiwki, bo się rozchorowałem i ostatnimi siłami próbowałem dotrzeć do domu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowniczki STI blob-eye (czy jakoś tak - tych nazw jeszcze nie opanowałem) na numerach WZ xxxxx, z którą jechaliśmy w piątek po południu w korku na Górczewskiej. Ja niestety ograniczyłem się tylko do mizernej kiwki, bo się rozchorowałem i ostatnimi siłami próbowałem dotrzeć do domu... :roll:

Odpozdrawiam w imieniu małżonki :razz: . Się właśnie skarżyła że taki jeden kudłaty to strasznie anemicznie odmachiwał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla Szakala, którego autko oglądałem przez chwile w Blue city, następnie dla niebieskiego wolnegossaka na WSC pod Factory - Śmiechu? i na koniec, srebrny oświniony OBK w Ołtarzewie - jechał w strone Wawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...