Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam TomkaO74, pomykającego w górę Słowackiego. Kiwka była. :wink:

podziękował, banan na twarzy kierownika w końcu jeżdżącej Valkirii priceless :grin: o yeah niumen :mrgreen:

a w sumie to 5-6 minut wcześniej (znaczy 17:27) widziałem Apal lub Apalowego (znaczy auto) na skrzyżowaniu Chrzanowskiego i Szymanowskiego, kiwek nie było a szkoda :???: ale tyłem byłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(znaczy 17:27) widziałem Apal

 

a to pomyłka, nie było mnie tam o tej porze ani w ogóle dzisiaj ani wczoraj :razz: :lol:

 

ale serdecznie odpozdrawiam :mrgreen: :cool:

 

BTW :mrgreen: jeździ natomiast na blaszkach GD taki OBK, tylko po liftingu :wink: , szyby też ma ciemne ale nie aż tak jak moje :twisted::lol: , nawet blądynka za kierą bywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to pomyłka [...] jeździ natomiast na blaszkach GD taki OBK [...] szyby też ma ciemne [...]

to właśnie szyby mnie zmyliły - jak zobaczyłem ciemne to byłem na 10^6% pewien, że to Twój :mrgreen:

czy w środku była tamta blondynka czy ta fajna - niestety nie byłem w stanie zobaczyć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Przemeqa i jego koleżanki :wink: za którymi jechałem dziś na trasie Prymasa-Żwirki :cool:

 

A odpozdrawiam serdecznie 8). Niestety jechaliśmy z rzeczoną koleżanką do lekarza (bardzo źle się czuła) i działo się to tuż po całonocnej przygodzie p.t.: "powrót z urlopu" (wiecie - standardowa akcja: samolot o 5:30, ale zbiórka w hotelu już o 1:30, w domu o 10:30 itp.), tak że byliśmy mocno skołowani i zajęci omawianiem bieżących tematów, stąd dość lakoniczna kiwka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet blądynka za kierą bywa

 

Kto?? :shock:

 

podziękował, banan na twarzy kierownika w końcu jeżdżącej Valkirii priceless :grin: o yeah niumen :mrgreen:

 

Cieszyłem się, że w końcu mogłem komuś machnąć. :mrgreen:

 

BTW tego OBK prawie jak Apalowy też wczoraj widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika uświnionej zielonej hondy civic, dziś po południu na Al. Niepodległości. :mrgreen:

Kiwka była, choć późno zobaczyłem świniacza na lusterku. :cool:

 

Hogi , Honda jest czarna a nie zielona ... ale i tak odpozdrawiam :razz:

 

Pzdr

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...