Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

skrecajac do 6-2Turbo w Mysiadle

no chyba prosciej bedzie jak napiszesz pierwiastek z 16 lub tez -4*(-1)

albo (3!silnia-8)*(-2) -----> i bardziej przejrzyscie :razz:

 

Ps. MariaF ktory grasowal na cargo o 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zaparkowanego wczoraj obok mnie w best mallu około godziny 21 svx-a na blachach we, przyznam że pierwszy raz widziałem na zywo i musze powiedzieć że robi wrażenie. Miałem taką minę :grin: jak chodziłem w okół i podziwiałem :wink:

Dzisiejsze pozdrowienia dla niebieskiej imprezy kombi na złotej feldze (NO ****) zaparkowanej na woronicza przy tvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

molar, strasznie mało kobieca ta "kobieta", którą tu pozdrawiam...

po doglebnym przesluchaniu i ustaleniach telemetrycznych okazuje sie ze to nie moja wlasnosc- i auto i zawartosc- na szczescie :mrgreen: a swoja droga jak ktos tu narzekal " jak tu do kochanki pojechac "i takie tam :twisted: chalas i wyglad czlowieka zawsze zdradza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam adamusa, który mnie obtrąbił dzisiaj.

 

Jakiś maruder przede mną na lewym, trochę szybsze kangoo na środkowym, zjechałem więc na prawy w miarę sprawnie i słyszę klakson. Cholera myślę, przecież żadnego hardkoru nie zrobiłem, czemu się denerwuje.

Światło złapałem zielone. :idea:

Za chwilę telefon, to ja cię pozdrawiam, a ty nic,....???

 

jade se spokojnie srodkowym pasem, na lewym jakis snuj (jak to w wawie - lewy najwolniejszy) a tu w lusteru widzie idzie bomba jakis turbodziadek

 

se mysle od konstancina to pewnie jako cisnie :mrgreen: to zem go obtrabil :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Harviego który mnie przed chwilą oburczał na dzielni :mrgreen:, moje dziecko dzisiaj mówi: Mamo, mamo widziałem wujka Harvestera :mrgreen: - wstydził się podejść :wink:

 

 

Pozdrowienia dla kierowników Imprez spotkanych na Puławskiej w okolicach Poleczki ok 16.30-17 chyba ze 4 w ciągu chwili :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko dzisiaj mówi: Mamo, mamo widziałem wujka Harvestera :mrgreen: - wstydził się podejść :wink:
:roll: Musisz mi palcem dokładnie pokazać który to, bo dla mnie wszystkie dzieci są póki co takie same :mrgreen: A jest ich sporo na European street :P

Jak to który? Ten z dreadami mica blue, czapeczce SPRT i kurteczce SWRT :roll: :mrgreen:

 

Prz okazji pozdrowienia dla Grześka:), z którym obparkowujemy ten sam parking ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dla teamu w blue mica lanos N/A z Anetą CB na dachu na rzeszowskich numerach (chyba..:) ). Wczoraj około 13.00 w Konstancinie. Zdziwienie było, że mu blue-lodówka miga długimi :roll: ale w końcu wziął i odmachnął :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...