Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Ani i blackdogwwl, którzy mnie odwiedzili i pamiętali o urodzinach Subry :grin: , ciastko pączowe, świeczka, wypowiedzenie życzenia i zdmuchnięcie świeczki wydechem było, a póżniej cmok w maskę :grin: , ale mnie zaskoczyliście :shock: :roll: , wielka dziękówa Wam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Ani i blackdogwwl, którzy mnie odwiedzili i pamiętali o urodzinach Subry :grin: , ciastko pączowe, świeczka, wypowiedzenie życzenia i zdmuchnięcie świeczki wydechem było, a póżniej cmok w maskę :grin: , ale mnie zaskoczyliście :shock: :roll: , wielka dziękówa Wam :grin:

:oops::oops::oops:

Szakal Odpozdrawiamy serdecznie :grin: :grin: :grin:

Efekt zaskoczenia zadziałał :wink: :mrgreen::mrgreen:

 

Oraz pozdrowienia dla oświniaczonych Subarek i ich właścicieli:

- godz 11.10 pozdrowienia dla niebieskiego Gt jadącego koło Złotych Tarasów. Fajnie bulgotała Twoja Subra :cool:

- godz 12.10 pozdrwowienia dla poważnego Hogiego ;p jadącego na Świętokrzyskiej. Pewnie jadącego do roboty :mrgreen: Teraz Cię wcale nie słychać jak jedziesz :razz:

- godz 12.35 pozdro dla pary w granatowym Bug eye combi przy metrze Świętokrzyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- godz 12.10 pozdrwowienia dla poważnego Hogiego ;p jadącego na Świętokrzyskiej. Pewnie jadącego do roboty :mrgreen: Teraz Cię wcale nie słychać jak jedziesz :razz:

Odpozdrawiam, taki incognito jestem teraz. :cool: :mrgreen:

 

ja też pozdrawiam Hogiego, którego goniłem, goniłem i dogoniłem (dobrze, że rondo było ;-) ). Hogi, ale Twój Forek za to na pewno dużo pali :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

Pośpiech był wywołany brakiem LPG i na Shella leciałem. :cool:

W końcu mnie prawie doganiasz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon napisał/a:

Pozdrawiam kogos (nie widzialem kto i w czym) kto gruuuubo poszedl wiaduktem na Cargo jakies 30min temu

 

Szakal, to nie Twoja sprawka?

A widziałeś mnie cienkiego, albo Wąskiego

Nie bardzo lapie o co chodzi? Stalem w innym miejscu i tylko slyszalem subaraka i oddalajacy sie pisk opon, widziec nikogo nie widzialem
Odpozdrawiam, oj Simon, Simon, nie łapiesz nic w locie :razz: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozdrowienia z dzisiaj, dla kierownika białego TypeRa na blachcach UK widzianego na stacji Shell w Poznaniu al. Solidarnosci około 12:00 :cool:
to chyba ja również go pozdrawiam, bo kilka minut po 12 przeleciało mi coś białego z przeciwka na Niestachowskiej z otwartym wloten da dachu i z dużym spojlerem w kształcie GC8, niestety barierki zasłaniały żeby dostrzec całość. Pomyślałem że może Adamus, ale za szybko jechał :mrgreen: :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnka w takim etui jak legitymacja policyjna - podjeżdzasz z boku i jak amerykański policjant wyjmujesz i pokazujesz ;):mrgreen:

nice, też taką mam ;-)

 

UWAGA-właściciel błękitnego Fiorka zaparkowanego na Dzielnej!

Auto zostało zostawione na zakazie i zainteresowała się nim Straż Miejska.Wsadzają go właśnie na ..motyla więc zaraz bedzie po napędach. Auto jest bez świnek ale może ktoś zna własciciela?

kurde szkoda fury! Nie chcę nikogo obrażać, ale do wszystkiego trzeba mieć trochę oleju w głowie. Kto później zapłaci za nowe wisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...