Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Szakala spotkanego dziś w Blu City.

Dzięki za mini spot

Od dziś zaczęły mi się podobać Subarolanosy

Odpozdrawiam, super było pogadać, zapraszam częściej do mnie i na spoty do Galmoku :grin:

 

[ Dodano: Sob Wrz 12, 2009 6:11 pm ]

Jooooł dla Maćkasubru, z którym się mineliśmy dziś na naszej ulicy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrowienia płyną dla....

Wołomińskiej srebnej Subarki o nr. rej WWL JL3. o godz 8.46 pod Wordem na Odlewniczej. Pewnie kurs zmniejszjący punkty albo egzamin był kolejny :mrgreen:

Pozdrowienia od mojej dziewczyny jadącej autobusem linii 107 dla niebieskiej Subary, która głośno "zapierdziała" przejeżdżając dzisiaj o 10.50 na ulicy Nowolipki obok owego autobusu.

 

Ode mnie jeszcze pozdrowienia dla brygady, która urządziła minii spota w McDonaldzie na Radzymińskiej 249, a było tam: Subaru Impreza Sti kolor Black Pearl :mrgreen: Hawk Eye z czarnymi chlapaczami od Prodriva, srebna Impreza combi Bug Eye oraz biały Saab z pomarańczowymi felgami. Coś mi się przypomina, że ktoś z forum ma takie :idea:

Szukałem ludzi w polarach Subaru oczami, ale nikogo nie widziałem. Bo ja dziś byłem Subarowo ubrany jak zawsze :mrgreen: Od Saaba jest mati Teraz mi się przypomniało i ktoś był w samochodzie jak przechodziłem. Jeśli to Ty to Coś nie zagadał :mrgreen:

Takie T-Shirty tylko w naszym sklepiku można było kupić co dziś miałem czyli ludź z forum :wink: Następnym razem sam zaczepie jak będę miał czas :cool:

 

Pozdrowienia dla tej Myszeczki

 

dsc03957.jpg

 

Oraz pozdrowienia dla kolegi bujak27 z oświniaczonej granatowej Imprezy combi, którego dziś wyminąłem na ulicy Nadarzyńskiej koło godziny 18.15 przy Hyunadju :cool:

Pewnie powrót od panny był bo sam żeś wracał :razz:

 

To chyba na tyle dzisiaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antypozdrowienia :!: dla kierowcy niebieskiego hawk-eye'a STi o numerach WM..... Myłem swoje auto na BP (Pętla Słoneczna- Katowice), a w/w autko podjechało i ustawiło się w kolejce do myjni. Co prawda nie miało świnek, ale widząc, że stoi 5-8 metrów ode mnie macham do kierowcy (jakiś młody chłopak z długimi włosami), a ten patrzy się na mnie jak ciele (wybaczcie zwrot, ale strasznie się wkurzyłem). Przejechał jeszcze bliżej i udaje, że mnie nie widzi :!:. Rozumiem, że jakaś babcia w Forku, albo dzadek w Legasiu nie odmacha jadąc (ale przynajmniej się wystraszy czyli zareaguje. Źle, ale zareaguje :!:). Po kierowniku niebieskiego STi tego bym się nie spodziewał. Na szczęście nie był "stąd" więc więcej może go już nie spotkam.

 

ps. co za ludzie kupują teraz Subaru...żenua :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bywa tak że ludzie kupują sobie STi czy WRX dla pustego szpanu.

Myślą, że takim autem wywrą wrażenie na znajomych :roll:

Parę lat temu było to dość często spotykane zjawisko, dziś jak widać chyba też.

A szkoda... :neutral:

Zwróćcie uwagę, że zazwyczaj nie spotkacie takich buraków w starszych Subarakach, typu GT, STi GC8, czy turbodziadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Panią blond w srebrnym drop eye (WRX chyba) GAcośtam, ze świnkami na obu lusterkach, widzianą w piątek przed południem na Karwinach niedaleko TESCO, niestety Pani nie widziała mnie w ogóle, pomimo że machałam do niej przez otwarte okno z odległości 3 metrów :razz: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki79, ale ja nie rozumiem. Wqrzasz się, że ktoś Ci nie odmachał czy co? Chyba nie pierwszy i nie ostatni raz :roll: Nie wszyscy chyba mają obowiązek utożsamiać się ze "społecznością" czy to forum czy subaru. Dla niektórych auto jak każde inne, bez sentymentów, ze szpanem albo bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników Imprez spotkanych na Puławskiej w okolicach Poleczki ok 16.30-17 chyba ze 4 w ciągu chwili :cool:

Odpozdrawiam, Smiech'u także :cool:

Nie wiedzieliśmy, że robisz tam alternatywne piątkowe spoty z kolegami w lanosach :razz:

Kto to był bo nie poznaliśmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dzisiejsze dla... I znowu długie wypracowanie :razz: :mrgreen:

Czarny forester ze świniami na lustrach skręcającego o godzinie 12.45 z Jana Pawła na Nowolipki ps. Subaru to pewnie przed nosem bys zauważył :razz:

Czarny Hawk Eye ze świnią z małym skrzydłem o 15.45 na przeciwko Hali Mirowskiej

Białe Gt stojące na światałach przed Placem Bankowym i zaraz dalej niebieskie Gt ze świnią na lusterku. Jadący sobie spokojnie na Solidarności.

Oraz pozdrowienia dla:

 

 

dsc03959a.jpg

dsc03962sm.jpg

dsc03963.jpg

To dziś wystarczy na tyle :wink:

Tak w ogóle strzelam na Was focha :razz: Nikt mojej Primery prócz Urbanka nie widzi :mrgreen: Choć czasami stoję od Was 3 metry i często się wymijamy :wink:

Szakal dla Ciebie też pozdrowienia :wink:

Buły dobre były no nie :mrgreen:

Do tej pory mi się odbijają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bywa tak że ludzie kupują sobie STi czy WRX dla pustego szpanu

 

I wywnioskowałeś to z tego że chłopak nie odmachał ? :mrgreen: Dobry jesteś Holmes :twisted:

Niieeee...

Wnioskuje na podstawie poznanych przeze mnie ludzi ;)

Wiadomo, że był by to idiotyzm, żeby wyciągać wniosek na bazie tego postu.

 

BTW. Pozdrawiam Twoje byłe GT, które dziś widziałem na Nowowiczlińskiej ;)

Nadal dumnie nosi na szybie reklamę Tequila Teamu :D

 

Roberto555, pozdrów, pozdrów :mrgreen:

 

oraz tak myślałam, że masz coś z tym autem wspólnego :wink:

Widząc Imprezę GD w tamtych rejonach trzeba się do tego przyzwyczaić, heheh :)

Druga alternatywa to chyba tylko białe STi McLa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieliśmy, że robisz tam alternatywne piątkowe spoty z kolegami w lanosach :razz:

Kto to był bo nie poznaliśmy?

 

Zgubiłam się niestety, szukając pewnego sklepu z używkami :twisted: , a gość z lanosa niekumaty, nie odwzajemnił pozdrowienia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podro dla Jurasa K mijanego dzisiaj w Bielsku-Białej pędzącego w kierunku Makro..

Jechałem z Zakopanego, sory Ciebie Szary nie widziałem ale odpozdrawiam, widziałem za to koło Makro Blobeya w estiaju - kiwka była !

Pozdrawiam forumowicza widzianego pod Wielką Krokwią w Zakopanym nr rej KTT 29HG

p1010093ps.jpg

 

http:

Jeszcze pozdrawiam dyspozytorów tych subarek :arrow:

Gt-ek nr. rej WX 59321

p1010096sm.jpg

http:

Lanos w WRX-ie z moim legasiem ! też pod skocznią w Zakopanym

p1010114.jpg

http:

Blobeya w OBK (rzadkość) na Krupówkach nr rej KTT 23HC w sobotę

p1010117j.jpg

 

http:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki79, ale ja nie rozumiem. Wqrzasz się, że ktoś Ci nie odmachał czy co? Chyba nie pierwszy i nie ostatni raz Nie wszyscy chyba mają obowiązek utożsamiać się ze "społecznością" czy to forum czy subaru. Dla niektórych auto jak każde inne, bez sentymentów, ze szpanem albo bez.

 

No wybacz, ale jak kolo stoi kilka metrów ode mnie, nie jest dziadkiem i widzi, że go pozdrawiam to mógłby jakoś normalnie zareagować. Tym bardziej, że widział dobrze, że sam stoję przy niebieskiej Imprezie. Nie chodzi mi o nie odmachanie na drodze tylko o totalną olewkę kiedy stoję 5 metrów od niego. Jak nie wiedział, że sie pozdrawiamy to mógł kupić co innego (a właściwie to tata mógł mu kupić co innego :twisted:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...