Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich wlascicieli, fanow i forumowiczow Subaru, ktorzy wczoraj byli na prologu :D

 

I rowniez kierownika czarnego Forysia 2.0XT i (chyba) OGSa widzianych dzis na Opolskiej na wysokosci Jet/McDonalds/dealer Citroena kolo 11.10 :)

 

eee.eeee..... o 11.10 to bylem gdzies miedzy OS1 a OS3 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to bylo MY'05 :) Tez widzialem.

 

Wyglądało jak nówka sztuka... Za każdym razem, gdy patrzę na imprezę, to wydaje mi się, że ten samochód to kipiące połączenie adrenaliny, testosteronu, kofeiny, kerosenu, podtlenku azotu i wszystkich innych dopalaczy, a cały ten koktajl na dokładkę podpalony jest atomwą zapałką :twisted:.

 

Niech tylko MY'06 będzie na żywo tak samo fajny...:roll:

 

Byles wczoraj, jak to sie teraz mawia, w Sajnamonie? Ja bylem ale, tak zwanym, wozem operacyjnym, co by mnie na miescie latwo nie poznano. Choc i tak wiekszosc znajomych juz wie o istnieniu wozu rozpoznawczo - operacyjnego :(

 

Oj, to czas najwyższy skoordynować wysiłki :twisted:. Z Ancymonem (to moja wersja nazwy) jest tak, że bardzo rzadko spędzam tam cały wieczór, natomiast praktycznie co piątek i sobotę wpadam tam na tzw. godzinny obchód :twisted:. Inna sprawa, że ważne jest utrzymanie regularnego kontaktu wzrokowego z kolegą M., stojącym tam na bramce i decydującym o klubowej egzystencji robaczków próbująch spędzić w Cinnamonie upojny wieczór :twisted:.

 

A - i jeszcze pozdrowienia: dla kierownika imprezy chyba RS, oczywiście w jedynym słusznym kolorze, na numerach FKR xxxxx, widzianej wczoraj na rogu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej ok. 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem, gdy patrzę na imprezę, to wydaje mi się, że ten samochód to kipiące połączenie adrenaliny, testosteronu, kofeiny, kerosenu, podtlenku azotu i wszystkich innych dopalaczy, a cały ten koktajl na dokładkę podpalony jest atomwą zapałką :twisted: .

 

I trochę słomy (takiej z butów) :twisted: - co nie zmienia faktu, że i tak jest zajebiste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko MY'06 będzie na żywo tak samo fajny...:roll:

 

I wtedy lans gwarantowany ;D

 

Oj, to czas najwyższy skoordynować wysiłki :twisted:. Z Ancymonem (to moja wersja nazwy) jest tak, że bardzo rzadko spędzam tam cały wieczór, natomiast praktycznie co piątek i sobotę wpadam tam na tzw. godzinny obchód :twisted:. Inna sprawa, że ważne jest utrzymanie regularnego kontaktu wzrokowego z kolegą M., stojącym tam na bramce i decydującym o klubowej egzystencji robaczków próbująch spędzić w Cinnamonie upojny wieczór :twisted:.

 

Czyli klasyczny clubbing :) Nie ma co siedziec caly czas w jednym miejscu. Cyne warto zaliczyc, ale ostatnio coraz gorzej tam. Polecam niezniszczalne klubo :)

 

P.S.

Co do kolegi M. to polecam ostatnie wydanie magazynu dla mezczyzn "Logo". Pierwszy ktory kupilem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko MY'06 będzie na żywo tak samo fajny...:roll:

 

I wtedy lans gwarantowany ;D

 

No tak... Tylko pojawia sie odwieczny dylemat - jechac, czy pic... :roll: :twisted:

 

Czyli klasyczny clubbing :) Nie ma co siedziec caly czas w jednym miejscu. Cyne warto zaliczyc, ale ostatnio coraz gorzej tam. Polecam niezniszczalne klubo :)

 

Cholera, to chyba zaczne z powrotem chodzic... :twisted: Irytuje mnie niemilosiernie stojacy tam na bramce kolega S. i czasem wole pojsc gdzies indziej, niz musiec z nim gadac... :roll:

 

Co do kolegi M. to polecam ostatnie wydanie magazynu dla mezczyzn "Logo". Pierwszy ktory kupilem ;D

 

Znowu go w cos ubrali? :mrgreen: To bede musial przy najblizszej wizycie w naszym pieknym kraju kupic ow magazyn, cobym mogl sie potem posmiac z kolegi M. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonego GT stojącego dzisiaj na Zelaznej w Wawie, oraz ...

 

te gt stoi tam dosyc czesto. duzo wczesniej stalo srebrne GT z taka duza naklejka (z daleka trupia czaszka, ale to znak kanalu sportow ekstremalnych) na tylnej szybie. widac wlasciciel zmienil GT na GT :-)

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonego GT stojącego dzisiaj na Zelaznej w Wawie, oraz ...

 

te gt stoi tam dosyc czesto. duzo wczesniej stalo srebrne GT z taka duza naklejka (z daleka trupia czaszka, ale to znak kanalu sportow ekstremalnych) na tylnej szybie. widac wlasciciel zmienil GT na GT :-)

 

b.

 

a to nie przypadkiem forumowicz CZARNY ?? :-) (Żelazna tak bliżej Solidarności ??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kilku "Imprezowiczów" spotkanych u ALa w Świątnikach :-)

o Tyyyyyyyyyyyy..zapamiętam sobie 8) :mrgreen:

pozdrawiam Leśniczego od czarnego 2,5 XT które dość często rano zostaje pozostawiane na Botanicznej..i dla Thanusia pomykającego dziś na prawym SIpowym OBKiem..Than..przejechaliście mi przed nosem..nawet wydałam odgłos z Hansa i co??.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pieknego, niebieskiego GT, ktory wczoraj albo przed wczoraj wyjezdzal na most Grunwaldzki z Kosciuszki... pomrugal mi jak stalem w korku - zdazylem odmachac reka - mam nadzieje, ze widzial... GTek ten mial prawdopodobnie jakies soczewkowe lampy z przodu... wiecej nie widzialem bo w ostatnim momencie go zauwazylem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kilku "Imprezowiczów" spotkanych u ALa w Świątnikach :-)

o Tyyyyyyyyyyyy..zapamiętam sobie 8) :mrgreen:

pozdrawiam Leśniczego od czarnego 2,5 XT które dość często rano zostaje pozostawiane na Botanicznej..i dla Thanusia pomykającego dziś na prawym SIpowym OBKiem..Than..przejechaliście mi przed nosem..nawet wydałam odgłos z Hansa i co??.. :roll:

 

Przepraszam Moniu, pewnie akurat z Papa prowadzilismy pochlaniajaca dyskusje. :)

 

Tak wogole to w sobote jezdzilem Ha Szostka i powiem Wam, ze to jest cud-miod! aaaaa jestem pod takim wrazeniem :mrgreen: ooo takim->

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam Moniu, pewnie akurat z Papa prowadzilismy pochlaniajaca dyskusje. :)

 

Tak wogole to w sobote jezdzilem Ha Szostka i powiem Wam, ze to jest cud-miod! aaaaa jestem pod takim wrazeniem :

 

obstawiam że ta pochłaniająca rozmowa była o oddaniu w twoje władanie wspomnianego auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi sie uzbierało, więc pozdrawiam po kolei:

 

- właściciela ciemnego (chyba czarny...) GT numery TSTxxxx stojącego w niedzielę około 14 w Warszawie na Żelaznej przy ANielewicza

 

- Abta spotkanego dzisiaj na SJS w Kielcach

 

- pozostałych forumowiczów którzy byli na SJS ale się nie ujawnili (a w sumie kilkoro ich było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonego GT stojącego dzisiaj na Zelaznej w Wawie, oraz ...

 

te gt stoi tam dosyc czesto. duzo wczesniej stalo srebrne GT z taka duza naklejka (z daleka trupia czaszka, ale to znak kanalu sportow ekstremalnych) na tylnej szybie. widac wlasciciel zmienil GT na GT :-)

 

b.

 

a to nie przypadkiem forumowicz CZARNY ?? :-) (Żelazna tak bliżej Solidarności ??)

 

dokladnie. pare metrow od skrzyzowania zelazna/solidarnosci. ale kto jest wlascicielem to nie mam pojecia.

ja parkuje doslownie pare metrow od tego skrzyzowania, na ogrodowej i czesto to autko widze.

 

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Barta1000 widzianego pod Biprostalem :wink:

 

Hehe chyba trzeba bedzie kiedys live porozmawiac skoro tak blisko mieszkamy :wink:

A ja pozdrawiam kierownika rowniez niebieskiej STi stojacej rowniez pod Biprostalem

ale nie na strzezonym tylko z drugiej strony niz wjazd pod samym parkingiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...