Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Oj dzisiaj to widziałem parę ładnych Imprezek, także po kolei pozdrawiam:

 

- Pumexa i Krebelkę którego szuwarka spotkałem na Woli jak stał samotnie na parkingu :P

 

- czerwonego kombiwarka GT WB***** który parkował pod warsztatami na Szarych Szeregów :P

 

- niebieskiego STI WN***** kręcącego się też w pobliżu w/w warsztatów. :P

 

Bardzo miło było posłuchać bulgotania boxerów. PZDR :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego to nie jestem pewien bo go z tyłu widziałem, ale wydech miał taki konkretny. :P

 

No to prawie na 100% shodan - on się zajmuje w wolnych chwilach sprzedażą na polskim rynku tłumików Hayward & Scott i sam ma zamontowany kompletnie zmodyfikowany układ wydechowy (nie tam, że tylko końcówka)... 8)

 

Bas, który się z niego wydobywa, jest niezwykle słodziutki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika czarnego, zagazowanego forysia na Ostrobramskiej około godziny 15.00. Dla kierowniczki srebrnego legasiaka kombi H6 na alei Wilanowskiej około18.20 i niebieskiego STI jadącego Czerniakowską w strone mostu Łazienkowskiego jakieś 10 min później.

 

A srebrnego GX na Sobieskiego też, chociaż cały czas gadał przez komórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pumexa i Krebelkę którego szuwarka spotkałem na Woli jak stał samotnie na parkingu

 

Zdaje mi się, że to już nie jest Pumexowy Szuwarek.........., bo Pumex wspominał, że dołączył do "ludu maszerującego" 8)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pumexa i Krebelkę którego szuwarka spotkałem na Woli jak stał samotnie na parkingu

 

Zdaje mi się, że to już nie jest Pumexowy Szuwarek.........., bo Pumex wspominał, że dołączył do "ludu maszerującego" 8)

 

pzdr

 

w tamtym momencie jeszcze byl moj :D

 

pozdr,

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla verta widzianego dzisiaj w Galerii Mokotów w godzinach wieczornych ;)

Też byłem (legalnie :wink: ) wczoraj wieczorem w Galerii ale jak widac pozostałem niezauważony :) .

 

Przy okazji pozdrawiam właściciela niebieskiego GT (WE *****) do którego "przytuliłem" się wczoraj wieczorem pod ursynowskim GOsport :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...