Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla białego Legaca kombi w dizlu, który to wczoraj w nocy obok McD na Wilanowie pokazał mi, gdzie na śliskim jest moje miejsce ;) (żeby nie było, nie cisnąłem jakoś specjalnie :twisted::twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla całego peletonu Imprezek i jednego Legasia, które przemknęły dzisiaj przed 9:00 przez moją wioseczkę. Akurat z bucika psa na wypas wyprowadzałem, mróz pod nogami skrzypiał a tu taki widok!!! Bulgotania było, oj było. Szkoda, że nie każdy dzień tak mi się zaczyna. Było by miło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika oswiniaczonego srebrnego Legacy WH.....ok 9 stojącego na czeronym świetle Fieldorfa/ Wał Miedzeszyński...

to mój - dałam mężowi pośmigać i już go ktoś pozdrowił, a jak ja jeżdże to niccc. anyway - odpozdrawiam

i przy okazji pozdrawiam srebrna imprezę kombi - (więcej się nie znam) która mi regularnie przewarcza pod oknami na Przewodowej w Miedzeszynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_, powiem Ci tyle, ze jakbys przyjal tyle co on wczoraj, to z cala pewnoscia byloby jednego forumowicza w sochaczewie mniej...

Ojj, zabrzmiało groźnie :twisted: Chyba źle odczytałeś mój przekaz w poście :mrgreen:

 

 

 

BTW - wystarczy, że wypije tyle co "przeciętny" i będzie jednego forumowicza mniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla groszkowego Forestera z masko-kurnikiem i świnią na lusterku - sobota, Wisła Malinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla całego peletonu Imprezek i jednego Legasia, które przemknęły dzisiaj przed 9:00 przez moją wioseczkę. Akurat z bucika psa na wypas wyprowadzałem, mróz pod nogami skrzypiał a tu taki widok!!! Bulgotania było, oj było. Szkoda, że nie każdy dzień tak mi się zaczyna. Było by miło. :)

 

Jeśli to były subarynki na łódzkich blachach, to byłeś świadkiem naszego przejazdu do Ułęża :cool: To piszę ja - kierowca czarnej SI z konwoju :wink: W imieniu całej grupy - odpozdrawiam :!: No i trzeba było do nas machać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...