Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierownika niebkieskiego Potwora STi MY06 (łomatko co za auto!) który jechał za mną kawałek z Legionowa na Marki i potem odbił na Warszawę w Płochocińską jakoś po 15

oraz dla kierownika srebrnego GT-ka kombi z naklejką WRX na klapie widzianego na Pawiej jakoś z godzinę temu. Kolega może zauważył świnie na lusterku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika uświnionego zielonego GT przycupniętego na Grzybowskiej jakąś godzinkę temu. Znaków nie dawałem, bo atak z aurisa raczej by zrozumiany nie został, a poza tym wyglądałeś na zajętego :)

Pozdro i trzymanie kciuków również dla Hogasa z największym appajpem na świecie :mrgreen::lol:

No i na samym końcu The.Wolf - pozdrówki wczorajsze i podziękowania za boforsa. Kumpel, który ma mi go zamontowac stwierdził tylko, że trochę mnie poniosło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika uświnionego zielonego GT przycupniętego na Grzybowskiej jakąś godzinkę temu. Znaków nie dawałem, bo atak z aurisa raczej by zrozumiany nie został, a poza tym wyglądałeś na zajętego :)

 

Pozdrawiam również, zajęty byłem ogarnianiem CB radia.

Przy okazji pozdrowienia dla forka mijanego również na ul. Grzybowskiej. Kiwak była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy i pozdrawiamy rajdowo :cool: Dziś o poranku dla:

 

1. Leszka K. albo przynajmniej jego białego golfa 'zapoznanie z trasą edyszyn' :wink: na Płochocińskiej

 

2. Kajetana K. wraz z Jarosławem B. oraz jakimś sporym osobnikiem na tylnej kanapie (Carfit :?: :mrgreen: ) oraz ich srebrnego lanosa STI, których obtrąbiłem na moście Grota.

 

 

Oraz dla wszystkich załóg czekających na zapoznanie chwilę później przy OS Cytadela :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy i pozdrawiamy rajdowo :cool: Dziś o poranku dla:

 

1. Leszka K. albo przynajmniej jego białego golfa 'zapoznanie z trasą edyszyn' :wink: na Płochocińskiej

 

2. Kajetana K. wraz z Jarosławem B. oraz jakimś sporym osobnikiem na tylnej kanapie (Carfit :?: :mrgreen: ) oraz ich srebrnego lanosa STI, których obtrąbiłem na moście Grota.

 

Odtrąbili? Zawsze mnie ciekawi, czy rajdowcy "czają bazę" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownikow srebrnego (oznaczony na tylnej szybie '74') i niebieskiego STi (MY 03-05) z tablicą indywidualną - mijanych dzisiaj ok. 8.30 na Świderskiej - koło OS Żerań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtrąbili? Zawsze mnie ciekawi, czy rajdowcy "czają bazę" :wink:

 

 

Nie odtrąbili, ale należy im wybaczyć z dwóch powodów:

 

1. Od jakiegoś czasu poruszam się szarym, niemieckim kombi :evil:

2. Kajto się spinał żeby zmienić pas z prawego na lewy, co jak wiemy o poranku na Grocie łatwe nie jest nawet dla rajdowca :mrgreen: a Jarek jakiś też taki zaspany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z tego tygodnia dla:

- kierowniczki czarnego kombi nie-Subaru ze świniaczem na klapie, wtorek Puławska - odmrugała :-)

- M@rcina, wtorek (dogoniłeś to evo?) środa tyłem ale zawsze coś ;-)

- kierownika srebrnego STI, z którym wczoraj o nieludzkiej porze jechałem Dolinką :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z tego tygodnia dla:

- M@rcina, wtorek (dogoniłeś to evo?) środa tyłem ale zawsze coś ;-)

 

Zdrówka :)

Evo odjechało potem w lewo - wiedziało co go czeka ;)

 

W środę myślałem, ze mnie juz nie zauważysz, ale czujny jesteś ;)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam chyba kierowniczkę (wnosząc z leżącej na połce pod tylna szybą parasolki ktora raczej męska nie była :mrgreen: ) czarnego WRX z nalesnikiem, obok ktorego zaparkowalem przy liceum Reja :mrgreen: pozdrawiam tez inne subaraki stojące na tymze parkingu ale one nigdy nie odpozdrawiaja :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...