Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie wiedział, że sie pozdrawiamy to mógł kupić co innego

 

Ooooo, to nie chodzi o mnie, ale nie wiedzialem o takim obowiazku!

W moim sasiedztwie (powiedzmy w zasiegu spaceru z psem) parkuje, przejzdza codziennie kilka aut Subaru i jakos obywa sie bez wymachiwania z tej okazji rekami. Znajomi mowia sobie "czesc", jak moga to pogadaja. Na nieznajomych za to ze nie pomachali reka nikt sie nie skarzy w internecie. Jest NORMAlNIE.

Bawi mnie taka dziecinada: "Pozdrawiam X z ktorym widzialem sie godzine temu". Ludzie, zachowujcie sie normalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie taka dziecinada: "Pozdrawiam X z ktorym widzialem sie godzine temu". Ludzie, zachowujcie sie normalnie!

Mac-iek, Tato :mrgreen: pozdrawianie się to pewien zwyczaj tej konkretnej społeczności. Nie chcesz nie bierz w tym udziału, a nie wyskakuj od razu z dziecinadą i zachowywaniem się normalnie. W tym kręgu, właśnie takie zachowywanie się jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia kierowane są do:

 

* niekumatej kierowniczki czarnego "lanosa" STI SC **** mijanej w Częstochowie (metr ode mnie)

* czerwonego Foresia mijanego około 14:00 koło Media Markt/Tesco śmigającego w stronę Bytomia. Tomek :?:

 

I pozdrówki dla forumowiczy :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* czerwonego Foresia mijanego około 14:00 koło Media Markt/Tesco śmigającego w stronę Bytomia. Tomek :?:

Niestety nie ja, cały dzień w Bielsku byłem, a na obiad w Tychach w Zielonym Smoku. Swoją drogą bardzo polecam, dobre jedzonko i miłe ceny :) Dostałem porcję, że ledwie zjadłem. :)

 

Pozdro dla granatowego turbodziadka ze złotymi felgami widzianego w południe w centrum Bielska. Auto stało na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy My 07 ze świniakiem na lusterku wymijanej dziś o godz 13.04 na ul. Nadarzyńskiej przy stacji Orlen. Zobaczyłem Cię w ostatniej chwili i tylko machałem bo to mi przyszło do głwoy :mrgreen:

I pozdrawiam dziś srebną Legacę o nr. rej. WO COOOL przy Wordzie na Odlewniczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj

 

- czarnego Legacy Kombi MY 2010 :shock: widzianego ok. 14 na Opolskiej w Krakowie - na żywo wygląda lepiej niż na zdjeciach :twisted::mrgreen: (ja kcem jazde prubno :evil: )

 

- grafa jadącego lekko ubłoconą Imprezą przez Pachonskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla grantowego Subaraka Gt combi jadącego Odlewniczą koło godziny 09.30 - 9.40 . Świnia chyba była i przyciemnione szyby. Więcej nie widziałem bo robiłem ósemkę ;)

Była też i srebna w tych godzinach ale chyba nie forumowa bo raz już ją pozdrawiałem :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Pozdrawiam Twoje byłe GT, które dziś widziałem na Nowowiczlińskiej ;)

 

nadal moje ;-]

od pozdrawiam w takim razie :mrgreen: Team ma kryzys ale istnieje :twisted:

To jak to jest? :???: :smile:

Twoje, później nie Twoje, żeby ostatecznie powrócić do pierwotnego stanu posiadania ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...