Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pozdrawiam cala rzesze widzianych w grodzie Kraka w czwartek Forkow, eStiajow, Tribec WRXow chociaz niestety zaden nie pofatygowal sie zeby pomachac pomrugac tudziez potrabic... :???:

 

 

i jeszcze pozdrawiam minietego dzisiaj ok 16:15 kierownika czarnego WRX (STI) jadacego Wlokniarzy w okolicach Makro w kierunku Gdanska... ten rozgrzeszony, mial prawo mnie nie zauwazyc przez szeroki pas rozdzielajacy z torowiskiem jadac w sznurze innych uzytkownikow drog :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla vergette i Jej Kierowcy - dzięki za towarzystwo na Puławskiej :cool:

Odpozdrawiam gorąco i serdeczności dla Mstara omryganego w Konstancinie o 11 i Juno śmigającego przy dw. Południowym ok. 15 :cool: oraz całej masy Subaraków spotkanych tego deszczowego dnia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Pozdro dla Małego Sti i Ericha RX. Do jutra :lol: 4 dni bez spocika przed pracą. :cry:

 

SUBA. Dzięki za pozdrowienia, pozdro dla MalegoSTI , Jurka z fioletowego Legasia oraz BARTKA STI, chłopaki dbajmy o swoje maszyny i chwalmy marke SUBARU ,a reszta niech dalej jeżdzi tymi niby autami.

Dzięki Erich :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczności dla Mstara omryganego w Konstancinie o 11

 

Vergette odpozdrawiam gorąco. Trzy minuty później siedziałem w rowie za Powsinem :cry: Zderzak, zawieszenie, koło... i dużo, dużo błota. Ale żyję :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieska impreza kombi na zlotych felach WX "costam costam" ok godz 10.00 na skrzyzowaniu Niepodleglosci i Trasa lazienkowska - jechala w strone centrum [a ja w autobusie jechalem na piknik do Kampinosu]

Niebieska impreza wrx ok godz 19 w Lomiankach jadaca w strone Warszawy tym bocznym torem [wzdluz szosy] a zaraz skrecila w prawo w taka uliczke ze slepym znakiem [jakies roboty na koncu tej ulicy] a ja wracalem z piknika tez autobusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette odpozdrawiam gorąco. Trzy minuty później siedziałem w rowie za Powsinem

 

 

Bylo sie skupic na jezdzie a nie na kobiecie... mniemam ze uroczej... bo nie mialem przyjemnosci osobiscie... poznac :mrgreen:

 

 

ale niemniej zartujac przykro mi oczywiscie z powodu klopotu... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette napisał/a:

serdeczności dla Mstara omryganego w Konstancinie o 11

 

 

Vergette odpozdrawiam gorąco. Trzy minuty później siedziałem w rowie za Powsinem :cry: Zderzak, zawieszenie, koło... i dużo, dużo błota. Ale żyję :smile:

 

Mój dzień był nie mniej pechowy... przebiłam oponę i to tak strasznie, że jest do wyrzucenia :mad:, oczywiście w ulewie i w centrum miasta :evil:

 

Mstar najważniejsze, że Tobie nic się nie stało.... czyżby zakręt przy Shellu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych dziś w ułęży na ExoticCars, Carfit byłeś the best, wielki szacun :grin:

 

[ Dodano: Nie Kwi 19, 2009 2:23 am ]

Wielkie pozdro dla

Jabar

Niebieski

MaciejM

carfit

a szczególne dla Ani ,, kuliga'' , miło było poznać, następnym razem i ja się zdecyduję, to pojedziemy razem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników:

 

- srebrnego GT'ka z rejestracja WU oraz czerwonymi chlapaczami na trasie Warszawa - Nowe Miasto nad Pilicą - chyba pora wymienić amortyzatory ?:-)

 

- W Nowym Mieście Forek (chyba WD ...) pod urzędem.

 

- GT'ek ze skrzydłem, blachy ETM pomiędzy Opocznem a Drzewicą, dwukrotnie bo najpierw kolo 14 później kolo 16 - raz w tą raz w drugą ;) Przerwa w próbach ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...