Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Ukimana i Gosia_superktosia widzianych w niedzielę ok. 16.00 na Św. Marcinie w Poznaniu.

Cóż Państwo robili w stolicy (Wielkopolski)?

 

Odpozdrawiamy serdecznie :!: :cool:

 

Co my tutaj robiliśmy ... :?: My tu już na stałe, mieszkamy sobie :mrgreen: - Kraków story (tymczasowo, do odwołania) zamknięte ... :roll: ... więc do zobaczenia / usłyszenia na drodze ... albo na parkingu :twisted:

 

"Ostatnia" to była niedziela ... od wczoraj Goś i Superktoś to już dwie różne osoby :!: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzisiaj wpis w tym temacie :mrgreen:

 

 

Wyjechałem na POM, i moim oczom ukazał się piękny niebieski STI MY'08 :twisted: Czy miałem okazję śmigać za kimś z forum :?: Świnki znowu nie było :evil:

 

Rejestracja chyba WA, podkładki z Emil Frey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę srebrnego WRX drop eye, który na ul.dobrej w stolicy ok. 15. wpuścił mnie w ciag jadących aut. Są jeszcze ludzie....

 

Pozdrawiam czarnego (?) legacy kombi ze świnka na klapie - Godlik ;) Dzisiaj ok. 17 w Sadyba Best Mall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Hogiego dzis koło 15-tej, róg dereniowej i Ghandi. Ze srebrnej służbowej caraweli, więc mogłeś mnie nie widzieć.

I pozdro dla czarnego sti blachy WZ na moście poniatowskim, co wszystkich zkillował i poczestował pieknym suba-basem na buspasie. Godzina 8.40 wiec jak wszyscy stali, to każdy Cie widział. Ryzykowny, aczkolwiek skuteczny sposób zwrócenia na siebie uwagi.

Edit: pozdro również dla wrx kombi, który pół minuty wcześniej pojechał tak samo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdro dla czarnego sti blachy WZ na moście poniatowskim, co wszystkich zkillował i poczestował pieknym suba-basem na buspasie. Godzina 8.40 wiec jak wszyscy stali, to każdy Cie widział. Ryzykowny, aczkolwiek skuteczny sposób zwrócenia na siebie uwagi.

 

Odpozdrawiam :cool: Mignąłeś mi na lewym, a później jak już udało mi się wcisnąć na lewy pas zobaczyłem Cię z prawej :mrgreen: Kiwka była, ale szukałem świniacza i nie znalazłem.

Pomyślałem, że to ktoś nie "zrzeszony" :roll:

 

WRX :wink: ale miła pomyłka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla subarakow stojacych i czekajacych na "badania lekarskie" pod (cztery)Turbo w katowicach ;-) pozdro dla Szocia i ze mialem przyjemnosc karnac sie jak narazie "najwolnijszym Coupe w Polsce" widze ze juz niedlugo to ten tytul bede ja mial ;-) czyje to GT na bialych felach z WRX-a ??

pozdro ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...