Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz pozdrowienia dla Pawła_P, który szukał trakcji dzisiaj, w Bielsku, ok. 21, na skrzyżowaniu koło BP/McDonald. :smile:

 

Pozdrawiam również kierowników: czarnego WRX'a, OBK'a dyszla i zaparkowanego antyka kombi, widzianych wczoraj, późnym popołudniem koło zamku w Bielsku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam (blond kierowniczkę? - jechałem z kobita i nie mogłem sie zbyt mocno przyglądać :D) srebrnego turboantyka kombi spotkanego na Alejach Ujazdowskich ok 2 w nocy dziś :) Były pozdrowienia awariami i odpozdrowienia długimi :)

Pozdrawiam tez całe stado subaraków ustawionych wokół OS Żerań i Bemowo Szczególne, bo skierowane do rozpoznanych: Michaela, którego to poznaje po rejestracji :) Masz blachy inne niż te WH WN i inne odmiany W****, oraz szynszyli Krebelki/Pumexa. bo podpisana jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz pozdrowienia dla Pawła_P, który szukał trakcji dzisiaj, w Bielsku, ok. 21, na skrzyżowaniu koło BP/McDonald. :smile:

Hehehe, dzięki i odpozdrawiam :grin:

Wczoraj wieczorem wybrałem się poszukać czegoś śliskiego (szczegóły w temacie "Białe z nieba leci") i niestety tylko na Żywieckiej było ślisko więc nie omieszkałem troszkę ostrzej depnąć :mrgreen: Gdzie stałeś? Pojechałem sobie przez Lipnik do Kóz, potem Porąbka - Międzybrodzie - Przegibek (zero śniegu i śliskiej nawierzchni :cry: ) i potem znowu wjazd bokiem na Żywiecką ze Straconki :twisted:

Gdzie ten śnieg ja się pytam :evil:

 

a podobno Evo takie dobre :wink:

Z ruszeniem z miejsca nie było problemu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz pozdrowienia dla Pawła_P, który szukał trakcji dzisiaj, w Bielsku, ok. 21, na skrzyżowaniu koło BP/McDonald. :smile:

Hehehe, dzięki i odpozdrawiam :grin:

Wczoraj wieczorem wybrałem się poszukać czegoś śliskiego (szczegóły w temacie "Białe z nieba leci") i niestety tylko na Żywieckiej było ślisko więc nie omieszkałem troszkę ostrzej depnąć :mrgreen: Gdzie stałeś? Pojechałem sobie przez Lipnik do Kóz, potem Porąbka - Międzybrodzie - Przegibek (zero śniegu i śliskiej nawierzchni :cry: ) i potem znowu wjazd bokiem na Żywiecką ze Straconki :twisted:

Gdzie ten śnieg ja się pytam :evil:

 

a podobno Evo takie dobre :wink:

Z ruszeniem z miejsca nie było problemu :mrgreen:

 

I Paweł vel Dupa nie dał znać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla białego STi WG *****, który w piątek prawie wciągnął nosem Focusa, którym jechałem do Warszawy trasą nr 7. ;):)

 

Jak się wciąga focusa nosem? Następnym razem bym sie postarał żeby nie było "prawie"... :mrgreen:

Dzięki za pozdrowionka i również pozdrawiam. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Paweł vel Dupa nie dał znać :P

Sorki, ale to nie było planowane, tak mnie jakoś naszło ok. 20.40 że kurde kulnąłbym się gdzieś Miśkiem, żonka pozwoliła to pojechałem :mrgreen: Poza tym jak gadaliśmy w piątek to sam przecież powiedziałeś że w sobotę to nie chce Ci się nosa z domu wyciągać - Raga vel Pantoflaż :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie stałeś?

 

Na parkingu pod McDonaldem.

 

Gdzie ten śnieg ja się pytam :evil:

 

No rzeczywiście zima nie rozpieszcza, ale może na trochę wyżej położonych drogach naszej okolicy coś by się znalazło? Salmopol? Kocierz? Może tam spróbuj... Aaa no i gdybyś prawy miał wolny to daj znać. :grin:

 

Raga, czy Ty mieszkasz w Łodygowicach? Bo wiem, że masz tam pizzerię, widuję tam czasem Twojego WRXa. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wciąga focusa nosem? Następnym razem bym sie postarał żeby nie było "prawie"... :mrgreen:

Dzięki za pozdrowionka i również pozdrawiam. :grin:

Leciałem lewym pasem i zobaczyłem piekielnie szybko zbliżający się do mnie biały pojazd więc uciekłem na prawy co by nie musiał hamować :) A ilość powietrza, które zasysa w czasie jazdy STi może wciągnąć i zmielić niejedno auto. Dlatego jak się zbliża to lepiej nie wchodzić mu w drogę bo może zassac :wink: Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...