Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq - słowo ciule to przecież tylko zapis fonetyczny :wink:

 

Ja nie czuję się urażony... Chyba, że powinienem... :?: :roll: :mrgreen:

 

A ankieta - dlaczego nie - skoro to jednak były ciule a nie ciule, to przecież wiadomo, że "forum trzeba zamknąć" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla koleszki w niebieskim WRX 05 na Pl. Kisciuszki w wrocku i białego chyba STI ktory leciał na bielany aaaaaa i moze jeszcze GT czerwonego z pasami przez auto na wjezdzie do wrocka od bielan...

 

Ida swieta i coraz wiecej Imprez widze na miesice no no... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekwaw, dobrze widziałeś :-) Dzięki i odpozdrawiam (w sumie w ciągu dnia też tam byłem ale taksą bo zaparkowanie w okolicy ostatnio mnie dobiło i jadąc do mojej "macierzystej fabryki" wolę skorzystać z innych środków komunikacji). Przebijałem się tamtędy bo na Prostej był korek do ronda :-)

 

Przy okazji pozdrowienia dla niebieskiego WRX'a z którym zrobiliśmy z rana kiwki po skręcie w Al. Jerozolimskie z trasy AK i dla niebieskiego GTka (WL costam) z którym mijałem się wczoraj rano na styku Odkryta/Sprawna (chyba nawet świniacz był na lusterku ale nie jestem pewny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Chętnie bym się zespotował, jednak moje życie nabiera tempa i nie mam na nic czasu, ledwo co córka skończyła roczek a ja znów będę tata :mrgreen:

Widuję MARK`a L.A. często pod jego firmą, jednak zawsze pędzę i nie mogę przystawać, może uda mi w końcu się wpaść na któregoś spota :cool: :smile:

_________________

Zwolnij trochę ... śnieg spadnie i robimy spota na Przegibku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam:

1.kierowcę ciemnego forestera widzianego dzisiaj koło Certusa koło Starołęki

2. właściciela czarnej Tribeki którą od 2 miesięcy spotykam na parkingu

3. kierowcę srebrenego(?) forka, którego spotkałem dzisiaj na Garbarach koło 19:30.

 

Co za dzień, 3 spotkane subaru, jeszcze mi się tak nie zdarzyło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze GT czerwonego z pasami przez auto na wjezdzie do wrocka od bielan...

czy to było GT z kiera z prawej strony?

 

Jakiś czas temu przybył do wrocka GT na wieeeeeeelkich felgach, pięknym wydechu i wogóle cuuuuuuuuudo. Stał na Damrota/Bacha ostatnio. Piękne autko, widziałem w akcji na ulicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam chyba lekko zestrachanego pana w srebrnym legacu z czarna swinka na klapie i rejestracja WPI XXXX za ktorym jechalem od ul.Przyczółkowej, przez chaszcze i ostepy Powsina az na Kabaty. Tam zlapalem i wyprzedzilem, ale pan kierownik byl strasznie zestrachany. Forumowiczow bac sie nie trzeba, nawet takich jak ja. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam chyba lekko zestrachanego pana w srebrnym legacu z czarna swinka na klapie i rejestracja WPI XXXX za ktorym jechalem od ul.Przyczółkowej, przez chaszcze i ostepy Powsina az na Kabaty. Tam zlapalem i wyprzedzilem, ale pan kierownik byl strasznie zestrachany. Forumowiczow bac sie nie trzeba, nawet takich jak ja. :mrgreen:
A może za nisko leciałeś i się chłop przestraszył??? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika czerwonej Imprezy kombi (MY gdzies tak 97-98?), mijanej tuż za przejazdem przez budynek na początku Sztabowej. Nie było kiwki z mojej strony, bo za późno zauważyłem, a było też za ciemno, żeby ew. kiwkę z drugiej strony zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słodziutko i milutko

 

Taaa, jasne. Szczególnie to :D:

 

ciule

 

I teraz mamy typowy przykład luki prawnej: nie jest to słowo w 100% "ogólnopolskie", ani nie jest w języku obcym. Jest to regionalizm. Czy należy się za to pasek...? Hmmm... Chyba zrobię ankietę :mrgreen:.

 

A ja uwielbiam to słowo. Jest takie rubaszne. Tak samo jak "ćwok".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam anakinsky'ego, ktorego spotkalem na Dolince Sł. kolo 9.30. Dzwiek twoje Forysia jest jak Mark Levinson dla melomanów :mrgreen:

Pozdrawiam również kierownika granatowego GTka z Lexususami z tylu na otwockich blachach spotkanego chwile pozniej w tym samym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam anakinsky'ego, ktorego spotkalem na Dolince Sł. kolo 9.30. Dzwiek twoje Forysia jest jak Mark Levinson dla melomanów
odpozdrawiam serdecznie piątkowo i pozdrawiam kierownika czarnej STi parkującej dziś przy ITI - piękny blow-off-sound...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...