Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Bębna widzianego dzisiaj na trasach KJS we Włocławku. Byłem tylko na drugiej próbie, jedną fotkę strzeliłem

 

Pozdrawiam kierowników subarynek, które pokazały się na Pucharze Polski Automobilklubów i Klubów wczoraj we Włocławku...

 

Odpozdrawiam :mrgreen: , szkoda że sie nie ujawniliście byłaby okazja poznać nowe osoby z forum.

 

Nawiasem mówiąc całkiem przyjemny kręciołek, nawet szybki jak na tego typu inprezy plus fajne próby (z wyjątkami niestety), włącznie z drogami leśno-polnymi bez grama pachołków :twisted: . Szkoda tylko że tak późno się zaczął (12.30 ruszyłem na trase) i nie udało mi sie go skończyć bo musiałem wracać do domu na imprezę rodzinną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam dzisiaj zaparkowanego pod Heveliuszem WRXa, który miał na tylnej szybie naklejkę z listkiem klonu :twisted: ,numery rej. też świeże. Trochę mnie to ubawiło i chciałam mu cyknąć fotkę. Zanim znalazłam miejsce do zaparkowania już odjechał :sad: . Pozdrawiam w każdym razie :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego WRX'a widzianego dzisiaj ok 9 na ul.Maczka oraz dla kierownika srebrnego STI widzianego na tej samej drodze, w tej samej chwili, pare samochodow przede mna.Pozniej skrecilismy w Armii Krajowej, za mostem ja skrecilem w Jagiellonska, a STI polecial gdzies dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika granatowego GTka dziś na Łopuszańskiej ok. 16.00, odmrugałem awaryjnymi. :mrgreen:

I zaległe dla kierownika niebieskiego bug-eya zaparkowanego dwa dni temu pod Atrium przy Jana Pawła II, wsadziłem pozdrowienia od strony kierowcy zamiast tych gołych "pokemonów" :mrgreen: :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZDR w Zako dla turbowanny KTT .. HG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...