Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

owoc666, ja :mrgreen:.

 

Był tymczasowy selekcjoner, a mój stan nie pozwalał mi na wejście w jakąkolwiek dyskusję, nie mówiąc już o tym, że byłem w bardzo nieselekcjonerskim towarzystwie i dyskusja ta mogłaby być szczególnie trudna :mrgeen:. Potraktowałem odbicie się jako ciekawą odmianę i sobie grzecznie poszedłem w inne miejsce :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koles z Hotla to na stale Przemek. smrolowi sie w glowie poprzewracalo, pracowal w kasynie obok na kuchni, pozniej za barem, teraz woda sodowa mu odbila. kiedys Ci opowiem, jaki numer mu z miesiac temu wycielismy, bo publicznie to sie da nie bez soczystych wulgaryzmow tego dobrze odzwierciedlic :mrgreen:

a wczoraj sie dzialo w miescie, ale jeszcze nie potrafie tego w sposob cywilizowany opisac :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiego GT - bodajze WN XXXXX widzianej na Wołoskiej (Araquiel?)

- pozdrowienia dla Subaryty, z ktorym walczylismy w weekend przy pomocy litewskiego oręża :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- czarna Barbie STI

- srebrna Subarbie GT kombi

Czarny to WRX, a Srebny to Impreza Outback Sport, ale było blisko ;-)

wszystkich mijałem w Galerii Mokotów w piątek ok. 16.00

A tak w przypływie natchnienia pojechałam dwoma na raz na zakupy :mrgreen::twisted:

Odpozdrawiam oczywiście :cool:

czepiacie sie detali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownikow / kierowniczki widzianych dzisiaj

 

forka ze swiniaczem na al. zjednoczenia;

nowego sti na numerach TS...... na terenie AWF-u, ktora pokazywalem mojej malutkiej znawczyni imprez (tata, ale jakas taka inna niz twoja........) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich z warszawskiego spotu 13 w piątek (Vero, Bea, Hogi, MaciekSubru z Agą, JuNo, KWIATEK, Godlik , Goory) również tych spotkanych w sobotę na Bemowie (Hogi z Kubusiem, MaciekSubru i jeszce kilku forumowiczów, których nicków nie spamiętałam :oops: ) i dzisiaj obmachanego Juno na Przyczółkowej (niestety z prawego, bo nie nadawałam się na kierowcę :mrgreen: ) i kierownika blue STI 03-05 na Wisłostradzie (hmmm, niestety nie pamiętam na którym jej odcinku :oops: ) ok. 19.

 

 

Pozdrowienia od Hogiego dla wszystkich spotkanych w piątek i w sobotę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich z warszawskiego spotu 13 w piątek (Vero, Bea, Hogi, MaciekSubru z Agą, Juno, KWIATEK, Godlik ) również tych spotkanych w sobotę na Bemowie (Hogi z Kubusiem, MaciekSubru i jeszce kilku forumowiczów, których nicków niespamiętałam :oops: ) i dzisiaj obmachanego Juno na Przyczółkowej (niestety z prawego, bo nie nadawałam się na kierowcę :mrgreen: ) i kierownika blue STI 03-05 na Wisłostradzie (hmmm, niestety nie pamiętam na którym jej odcinku :oops: ) ok. 19.

 

vergette - dzięki za bilety na Kubicę, byłem z Grackami

 

PS. pozdrawiam czarnego WRX z różowymi świnkami na lusterkach widzianego dzisiaj ok. 14.40 w Al. Niepodległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi kiedyś selekcjonerka z mojego ulubionego klubu chciała taksówkę zamówić, bo sam nie bardzo byłem w stanie ani wejść do środka, ani nawet wyciągnąć telefonu

 

Wiesz - to, co ja robiłem ze znajomymi selekcjonerkami nie nadaje się do pisania na tym forum :mrgreen:.

 

Przy okazji pozdrowienia dla Niuńki i Blue76, którzy nie chcieli z nami w piątek do miasta oraz dla Bilexa, który (chyba) dziś około 14:15 wyjeżdżał z Łomianek (CIty) :).

 

A, i pozdrawiam też załogę fioletowego outbacka - wczoraj około 20:50 w Al. Krakowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich z warszawskiego spotu 13 w piątek (Vero, Bea, Hogi, MaciekSubru z Agą, Juno, KWIATEK, Godlik , Goory) również tych spotkanych w sobotę na Bemowie (Hogi z Kubusiem, MaciekSubru i jeszce kilku forumowiczów, których nicków nie spamiętałam :oops: ) i dzisiaj obmachanego Juno na Przyczółkowej (niestety z prawego, bo nie nadawałam się na kierowcę :mrgreen: ) i kierownika blue STI 03-05 na Wisłostradzie (hmmm, niestety nie pamiętam na którym jej odcinku :oops: ) ok. 19.

 

 

Pozdrowienia od Hogiego dla wszystkich spotkanych w piątek i w sobotę :mrgreen:

Odpozdrawiam podwójnie :grin:

Maćka to chyba widziałem w TVN w relacji z Bemowa jak coś przy kołach bolida coś próbował grzebać :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam podwójnie :grin:

Maćka to chyba widziałem w TVN w relacji z Bemowa jak coś przy kołach bolida coś próbował grzebać :mrgreen: :cool:

 

Faktycznie z Grackiem stratowaliśmy w tej konkurencji i dostaliśmy pamiątkowe dyplomy :roll: :cool: i chyba ktos to nagrywał kamerą z TV

 

PS. Koła od bolidu F1 to ważą ok. 1/4 wagi naszych kół - jakbym trzymał koło od roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćka to chyba widziałem w TVN w relacji z Bemowa jak coś przy kołach bolida coś próbował grzebać :mrgreen: :cool:

 

Slyszalem, ze sie skarzyli, ze do dzis nie moga po Was znalezc narzedzi i nakretek... :wink: :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla czarnego Evo z fajnymi zegarami na slupku (WN XXXX) spotkanego na Pulawskiej w kierunku centrum ok 15:50 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...