Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla erixona, ktorego dosc czesto widuje na Jarotach i dla tomek12, ktorego widzialem dwa dni temu,tez w tych okolicach :)

 

nie dziwota skoro na codzien tam rezyduje :mrgreen: odpozdrawiam mimo, ze nie widzialem. kiwnij tam kiedys to bede wiedziec, ze to ty w tym gofrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że udało mi się wyżebrać dziś od małżonka samochód do fryzjera :roll: , to pozdrawiam wszystkich mijanych kierowników i kierowniczki na drodze z Sadyby na Ursynów.

 

Kiwek nie było, ale trudno się dziwić - słońce w szybach, radość w sercu i ileśtam koni pod maską przyćmiły mój babski umysł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty do tego fryzjera to smigaj teraz codziennie, i do sklepu, i na zakupy i na plotki do kolezanek - wtedy to bedzie frajda z jazdy - a jak sie w domu poprawia atmosfera jak zona zadowolona.

Sam wiem bo swojej lepszej polowie oddalem subaru imprezke combi i do pracy pedaluje na giancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romans napisał/a:

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego GT BL... podróżującego dzisiaj ul. Płocką >>> Obozową, około godzina 17:30.

 

RS

 

Odpozdrawiam.

Nie zauważyłem Cię.

 

...sorki nie pomachałem, jechałem za Tobą srebrną Octavią I i się troszkię wstydziłem ujawniać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty do tego fryzjera to smigaj teraz codziennie, i do sklepu, i na zakupy i na plotki do kolezanek - wtedy to bedzie frajda z jazdy - a jak sie w domu poprawia atmosfera jak zona zadowolona.

Sam wiem bo swojej lepszej polowie oddalem subaru imprezke combi i do pracy pedaluje na giancie

 

To ja bardzo dziękuję za krecią robotę ... :-)

I nie chodzi bynajmniej o śmiganie GT, lecz o tego fryzjera codziennie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...