Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Jabu tylko Cugowski, bo on skręcał w lewo i ja w lewo i obaj przepuszczaliśmy tych z przeciwka stojąc obok siebie z otwartymi szybami i zimnymi łokciami :twisted: poza tym blachy LU, a Jabu chyba na W-cośtam jeździ

 

Edit: Wszystkie niekumate Forki z Lublina też pozdrawiam, i jednego wolnossącego antyka na LBL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Cypisa i jego czerwona impresske spotkanego dzisiaj w Katowicach przy okazji wymiany lozyska (u mnie). :) Teraz sie zastanawiam, czy sobie nie pierdyknac swiniacza na lusterku, coby ten na klapie nie czul sie samotny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla śpiącego za kółkiem mc.li - mijalismy się chwile przed Biedruskiem, przed tobą jechał zielony maluch (tez kumpel z tym, że on mnie widział :mrgreen: )

I drugie pozdro dla kierowniczki wolnnossącej imprezy my06 widzianej ok 7:30 niedaleko makro. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla srebrnej turbowanny GT wczoraj wieczor na Rondzie ONZ u mnie na kwadracie. napadlem wsciekle, oslepilem biksenonem, zatrabilem CWKS, zeby wyszczerzylem, Billy Joela poglosilem, a dwoch przerazonych chlopcow w srodku myslalo, ze ja ich spycham z drogi, hehe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla śpiącego za kółkiem mc.li - mijalismy się chwile przed Biedruskiem, przed tobą jechał zielony maluch (tez kumpel z tym, że on mnie widział :mrgreen: )

gimof wiesz jak jest, auto drogę do domu zna, więc można sie zdrzemnąć :cool: pozdrawiam

 

 

...i ja pozdrawiam mc.li widzianego dzisiaj jak skrecal z Umultowskiej w boczną w prawo przed godzinką 17... kapelusza tym razem nie sciagalam, bo zamienilam go na kask (bylam incognito :razz: )

Monia M tak bez kapelusza :shock: , nie ważne że na motorze, trza być twardym nie miętkim, pozdrawiam :wink: A tak na marginesie Monia, co w planach ma zastąpić srebrna strzałę, bo widzę że auto na sprzedaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam ww.kierownika z niebieskiego GT (TSZ...)

z którym wymieniliśmy kiwki na shelll`u (Stawki/Okopowa)

w poniedziałek przed 20. :wink:

 

btw.na tej stacji jest Najgorsza! obsługa w mieście..

i jeszcze lodu nie mają.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, moze zapomniałes sie przestawić z programu "lans-podryw" na "pozdrawiamy się" :mrgreen:

 

 

 

 

a miny niezorientowanych w temacie pozdrawiania kierowców kiedy sie do nich macha potrafią poprawic humor na cały dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...