Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy zabłoconego Subaru WRX w kolorze niebieskim ze spoilerem od WRC (stylizowanym przez NeoDesign) KR XXXXX, którego widziałem dziś na Al. 29 Listopada.

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego STi 2004, którego widziałem na Al. Mickiewicza jadącego w kierunku wiaduktu.

Kolejne pozdrowionka, to dla właściciela białego Legacy, które zawsze parkuje na ul. Zaułek Wileński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna kontrola z tymi pozdrowieniami... wiadomo gdzie, kto, o której godzinie sobie pomyka :) Taka dola gwiazdy - paparazzi nie ustępują na krok jak tylko opuści garaż ;) Rozpocząłem intensywne szukanie jednej gwiazdy dla mnie... też chcę być pozdrawiany, a co... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. Wyskoczylem z roboty na szybki lunch i w przeciagu 15 minut jadac Pulawska spotkalem 5 (slownie piec) Subaru Impreza, z czego 4 (slownie cztery) to MY'03! Po kolei jedno czarne STi '03, jednego czarnego WRX'03, srebrnego WRX'03, niebieskie STi'03 i niebieskie STi'01! No istna plaga!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wlasciciela/kierownika srebnej SI GT (chyba) kombi zaparkowanej przy pl. Wilsona od strony ul. Mickiewicza

oraz zaparkowanego kawalek dalej (przy Mickiewicza w strone Potockiej), Forestera.

Niestety nie pamietam nawet poczatkow rejestracji...:oops:

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam SI Wrx - STI niebieski - WN XXXX tankującego na Shell przy Ostrobramskiej w Wawie. Ładnie ryczał startując (Oczywiście SI , nie właściciel). My staliśmy obok brudnym Leśnikiem.

 

Poza tym przejerzdzając trasę Terespol - Szczecin - Terespol (Suma 1510 km) w 20 godzin nie widzieliśmy ani JEDNEGO Subaru :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy parkującego dziś czarne STi 20004 pod Akademią Pedagogiczną (troszkę było brudne, ale i tak fajne).

Pozdro dla WRX'a srebrnego widzianego pod Centrum Handlowym Krokus oraz dla kierowcy zielonego Outbecka (pewnie jakieś testy robione przez klienta) widzany przy Kleparzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niżej wymienionych:

- zielony Legacy na niemieckich blachach na Limanowskiego

- niebieska Impreza GT także na Limanowskiego

- niebieski GT kombi na Starowiślnej

- fioletowy Foryś na Grzegórzeckiej

- niebieski WRX MY'01 na Powstania warszawskiego

- niebieski WRX kombi na Lubomirskiego

- niebieskie STI MY'03 na Wielickiej

takie dni to ja lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz ludziska widza sie na drodze i pozdrawiaja sie - lub czasem co nieladnie niepozdrawiaja sie :evil: moze czas zaczac topic o machaniu do siebie na drodze :D

ja zaczne od pozdrowienia 2 kierownikow :wink: estiaja w niedziele ok. 14.15 w okolicach Ronda Zeslancow Syberyjskich w W-wie - rej. WPNXXXXX. Jechalem przed nimi - i na moje awaryjne odpowiedzieli dlugimi. Zrobilo sie sympatico... i troche wstyd.... bo karawan straaaaasznie nieumyty :roll:

Pozdrooffka

Pumex

 

Wiadomo z kumplami kazdy sie pozdrawia ale pierwszego dnia jak kupilem moje subaru na trasie spotkalem innego wrxa na z balchami NT i pierwszy mnie pozdrowil wiadomo odpowiedzialem (ale faktycznie zrobilo mi sie miło) pomijam jeszcze że przez 100km miałem z kim wyprzedzać innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna kontrola z tymi pozdrowieniami... wiadomo gdzie, kto, o której godzinie sobie pomyka :)

 

Stąd tylko o krok od pomysłu, aby sporządzać tygodniowe raporty z tego wątku i wysyłać odpłatnie podsumowanie dla szanownych małżonek ;-)

 

no to już jedną uświadomioną macie,miło wiedzieć że intak sie buja po poznaniu jak mnie tam niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej nieobecności wracam i pozdrawiam:

:arrow: właściciela niebieskiego STI SB***** parkującego przy wciągach na Skrzyczne w niedziele (pozwoliłem sobie fotke pstryknąc z w/w samochodem coby małolatom szpanować :lol: )

:arrow: pasażerów z SI GT spotkanej na trasie Bielsko Biała - Katowice, nie widziałem koloru (za szybko zakret ciąłem) ale kierowca dziarsko ruszył za mną i na moje awaryjki błysnął długimi i podróżowaliśmy przez pewien czas razem, miło było

:arrow: zielonego Legacy spotkanego w środę na Towarowej, wpuścił mnie przed siebie (dla zmylenia przeciwnika Pugiem podróżowałem i to na niemieckich blachach)

:arrow: i spotkanego chwilkę pózniej Legacy Outbacka na Raszyńskiej, który szedł jak wściekły :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...