Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jakis wysyp Subarynek we Wroclawiu wystapil - normalnie jak nigdy. Moze to pierwszy dzien wiosny? Ale to dziwne, bo przeciez Subaru to bardziej na snieg jest lase.

 

Mam nadzieje, ze nikogo nie pomine:

- czarny Forester S-turbo DTRxxxx - identyczny, jak moj z pominieciem spojlera nad tylna szyba zaparkowany w okolicach kosciola garnizonowego przy Rynku (btw. zawiecha wygladala z tylu na sprawna?)

- czarny Forester MY'~06w okolicach Wittigowa/Zoo - chyba byla kiwka, ale pomiedzy nami wlasnie wjezdzal autobus, to nie jestem pewien

- Wesoly od ZOO do pl. spolecznego - pozdrowka =) Przy okazji przekazuje pozdrowienia od Tomka Rotko ;-)

- blekitny OBK MY'~01 pod Auchan

- czarna Impreza N/A MY'~06 zaparkowana na Bielanach

- bialy Legacy MY'~01 zaparkowany zdaje sie na Walbrzyskiej

- masa innych Subarynek glownie poparkowanych lub przejezdzajacych w wiekszej odleglosci ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego STi-ja MY03-05 na blachach KR... miniętego dziś o 17-tej na serpentynie Cyrhla - Zakopane

... oraz po raz kolejny obmachanego niebieskiego STi MY06 na blachach lokalnych KTT... koło 17:15 na Zamoyskiego w Zakopcu.

 

pozdr.

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boooyaka dla:

- kierowcy bliźniaczego do mojego STI '06 na WX xxxxx spotkanego jadącego z całą załogą z Dźwigowej w Powstańców Śląskich (sobota, ok. 13:30)

- załogi salonu A. Koper - p. Meli, Andrzeja, Raja i nowego kolegi, z którym nie zdążyłem się zapoznać

- chyba foreksza, którego spotkałem wracając stamtąd, przy wjeździe do tuneli pod Dw. Zachodnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...