Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Marcina Turskiego, z którym się przejechaliśmy po W-wie: od Banacha, aż po skrzyżowanie Górczewskiej i Powstańców Śląskich, po czym ucięliśmy na światłach pogawędkę. Całe szczęście jechał wolnossącą imprezą, bo o pogawędce nie byłoby mowy :mrgreen:.

 

Jeżeli to był czwartek , to pewno wracał z TVP gdzie był gościem w naszym programie TV MOTO SPORT i faktycznie wpadł jakimś wolnossakiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Tombog mijanego dzisiaj ok. 15:15 w Zamieniu przy Action. Chyba 10 minut później jechałeś w przeciwną stronę.

 

Ooo... dziękuję bardzo, to rzeczywiście byłem ja.

Jechałem z żoną po teściową i za chwilę wracaliśmy.

Czyżbym nie zauważył "braciszka", czy jechałeś innym autem?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem z żoną po teściową i za chwilę wracaliśmy.

Czyżbym nie zauważył "braciszka", czy jechałeś innym autem?

 

Byłeś zaaferowany rozmową...Mijaliśmy się tuż przed wjazdem do Action od strony południowej, a następnie wychodząc z magazynu widziałem tył jakiegoś OBK, więc pomyślałem (słusznie jak widać), że to Ty wracasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila, na Powstancow Warszawy widzialem Baję, stojacą bez jednego koła, na podnośniku - ktoś wie, co tam się wydarzyło?

Może złapał kapcia? :mrgreen:

 

Pozdro dla kierowniczki i kierowników: legacy srebrnego w drodze do Konstancina, czarnego forestera na przesmyku (nigdy nie pamiętam nazwy :sad: ) łączącym Powsin z Ursynowem, i niebieską imprezkę w kombi pod E. Leclerc na Ursynowie.

Wszystko dzisiaj między 16.00 a 18.00

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryku napisał/a:

3. Pana , którego widzialem w Zgorzale, stojącego obok lśniącego srebrnego WRX.

 

Dziękować, dziękować. Rafał jestem. :mrgreen:

Nie wiedziałem, że taki zwyczaj jest co by się dzielić pozdrowieniami post factum. Poprawię się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiewski chiba WRX na Indiry Gandhi, co się dziś chwilę po północy turlał majestatycznie nie zauważywszy mknącej z naprzeciwka Barbie niech się czuje pozdrowiony.

No i taki jeden czarny misiu z takimi naklejkami kmh i wogle ;) co się lansował wieczorową porą, czyli chwilę po 21 koło mojego garażu tudzież koło Rubikonu też niech się czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianych wczoraj:

- kierownika i pasazerki czerwonego GT kombi WGR XXXXX (lub WPR) spotkanych wczoraj na Pl. Unii Lubelskiej

- bialej imprezy GT sedan - chyba WE XXXXX zaparkowanej przed komisem na Modlinskiej 335. Jezeli to Wy testowaliscie Saabaru - to widzac metode pałowania na zimno i gaszenia na goraco to bym sobie pascia odpuscil :evil:

- kierownika GT sedan steel-blue - ktory przemknal obok tegoz komisu pieknie mruczac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialej imprezy GT sedan - chyba WE XXXXX zaparkowanej przed komisem na Modlinskiej 335. Jezeli to Wy testowaliscie Saabaru - to widzac metode pałowania na zimno i gaszenia na goraco to bym sobie pascia odpuscil :evil:

To nie były GTek MarioF ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od mojej małżowinki (taka kobitka w błekitnym XT) dla Mr kierownika bordowego leśnika z turbiną (WD XXXX?), który mimo że śmigał dziś rano z pasa na pas (jak zawsze co rano i po wariacku), na gdańskiej przed Łomiankami to miał chwilkę coby i jej uchylić kapelusza w geście przywitania.

Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...