Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja niekonwencjonalnie pozdrowię srebnego WRXa MY03-04 siedzącego w koszyku na zakupy na okładce Gazety Pieniądze od Wyborczej z dnia dzisiejszego :mrgreen: Dziwne zestawienie.

Żeby nie było, że tylko spamuję - jeszcze pozdrowienia dla wiśniowego Legasia widzianego na Gdańskiej koło Torunia. Dosyć szybko mignął więc podejrzewam, że H6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat był blizniakiem z zewnatrz oprocz spojlera. WiS moze to ten co jezdzi za Miedzianke? Rejestracja by sie zgadzala

Bardzo być może :roll:

Bajdełej - pozdrawiam wil3ego, :grin: - po raz kolejny przyuważonego jako element krajobrazu na rogu Sienkiewicza i Śliskiej (wczoraj chyba, albo przedwczoraj :roll: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnego WRX'a Bug-eye'a wyjeżdżającego wczoraj koło 19 spod Arkadii, i dla tego GTka, którego widziałem dzisiaj koło 9 na Jana Pawła II, (znalazłem taką jego fotkę na kompie: Obrazek ktoś z forum?)

 

Dobra Magilla i Armani jak zywi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajdełej - pozdrawiam wil3ego, :grin: - po raz kolejny przyuważonego jako element krajobrazu na rogu Sienkiewicza i Śliskiej (wczoraj chyba, albo przedwczoraj :roll: ).

 

Chyba na rogu Sienkiewicza i Leśnej ;) Tam pracuje ;) Widziałeś świniaka na tylnej klapie? :P

 

Swoją drogą, przedwczoraj element krajobrazu zmieniał koło przy Banku, bo jakiś palant zostawił gwoździa na ulicy. Dość śmiesznie to wyglądało, dookoła jakiś festyn, a ja z dojazdówką się mocowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sienkiewicza i Leśnej

:oops: - większość kieleckich ulic znam "z widzenia", z nazwami nie nadążam :wink:

Ale, ale... to strome, z kostką, łukiem, do katedry... ten odcinek to aby na pewno dalej też Leśna się nazywa...?

 

Widziałeś świniaka na tylnej klapie?

Oczywiście - dlatego nie miałem wątpliwości, że to Ty, a nie "bliźniak" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: - większość kieleckich ulic znam "z widzenia", z nazwami nie nadążam :wink:

Ale, ale... to strome, z kostką, łukiem, do katedry... ten odcinek to aby na pewno dalej też Leśna się nazywa...?

 

Kapitulna :) nie mylic z Kapitalna, bo Kapitalna to ona nie jest, chociaż w zimie mozna tam fajnie dołować jednonapędowców ;)

 

Oczywiście - dlatego nie miałem wątpliwości, że to Ty, a nie "bliźniak" :cool:

 

Bliźniaka jeszcze dopadne i oświnie wizytówką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę Legacy na krakowskich numerach (z napisem Focus Forum) obmachanego dzisiaj rano na Wisłostradzie - odmachane :smile:

Również dla kierownika czerwonego kombiwara (z napisem subaruklub.pl) widzianego prawie codziennie na Sielcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnego WRX'a Bug-eye'a wyjeżdżającego wczoraj koło 19 spod Arkadii, i dla tego GTka, którego widziałem dzisiaj koło 9 na Jana Pawła II, (znalazłem taką jego fotkę na kompie: Obrazek ktoś z forum?)

 

Dobra Magilla i Armani jak zywi :mrgreen:

 

Takiego pilota tylko pozazdrościć :cool: 1 na 1 000.000. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :grin:

 

Chciałem pozdrowić kierownika pięknego WRX -a w kolorze tytanowo-srebrnym, których śmigał ok. 10 / ul. Świętokrzyska. Naprawdę prześliczny kolor - zakochałem się :oops:

 

Miłego dzionka 4 @all :)))

 

to moglem byc ja :) odpozdrawiam nawet gdybym to nie ja byl zauwazony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzicie do Holmes'a? Warto?

 

:wink:

ano chodzimy ale nie wiem czy kolege którego wczoraj spotkałem tez jest na forum..

generalnie duzo b.duzo miejsca i w sumie warto..wieczorami lużniej i basenik 5 torów po25m naprawde fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...