Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Jurka P. i Adama. spotkanych na RallySprincie. Gratuluję świetnych wyników.

 

Oczywiście pozdrowienia także dla Adasia (dzięki za kurtkę) i Matiego którzy nam kibicowali.

 

Pozdro. Zmarzłem jak pies na tym RallySprincie, następnym razem jade, będzie mi cieplej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Jurka P. i Adama. spotkanych na RallySprincie. Gratuluję świetnych wyników.

 

Oczywiście pozdrowienia także dla Adasia (dzięki za kurtkę) i Matiego którzy nam kibicowali.

 

Pozdro. Zmarzłem jak pies na tym RallySprincie, następnym razem jade, będzie mi cieplej :mrgreen:

 

to pojedziemy razem ;) kto chce przypilotowac rudzielca :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla kierownika tego Klasyka widzianego dziś na parkingu za Doliną Kościeliską :cool:

 

 

Edit:

Już wiem, że to był Carlos - Pozdro!

 

Witam i odpozdrawiam chociaż Cię nie spotkałem.... Może następnym razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiwszy kierowniczkę leciwego Legasia WZcośtam, z którą w szeregu wykonałyśmy klasyczne porzucenie kolumny innych, niesłusznych samochodów na światłach na Sikorskiego dziś chwilę przed 13 ;)

A nawstępnie kierownika (jak przypuszczam) grzebiącego w bagażniku srebnego bagaja WTcośtam na Chełmskiej kilka minut później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Pawla (wrx33), z ktorym zaliczylismy nielegala jego gorskim Evo 6 w Srebrnej Gorze. Przy okazji duze podziekowania za prawy od Agi i ode mnie. Finlandia bedzie do odbioru na nastepnym spotkaniu :)

 

4d476805e9d5c464.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Sieli, spotkanego w GalMok-u. Nowy wydech w jego GT-ku nadaje się do działu "Coś MEGA teges" :mrgreen:.

 

A, jak już przy tegesach jesteśmy, ucieszyłem sie, że Siela zostawia GT-ka 8).

 

Odpozdrawiam Przemqu. Dzieki za spot i ciesze sie, że Ty sie cieszyszy z moich decyzji ;D :) Pozdrawiam także Simon1 z którym lecielismy po Puławskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Pawla (wrx33), z ktorym zaliczylismy nielegala jego gorskim Evo 6 w Srebrnej Gorze. Przy okazji duze podziekowania za prawy od Agi i ode mnie. Finlandia bedzie do odbioru na nastepnym spotkaniu :)

 

Obrazek

 

No no, bojowo się prezentują (znaczy Paweł i Evo)! :grin:

 

Pumex1, jak wrażenia z prawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booyaka booyaka dla kolegi Poliniego, który wypatrzył mnie dziś na Pl. 3X, co skończyło spontem, czyli spontanicznym spotem :).

 

Późno, ale również pozdrawiam. :) Dzięki za sponta (dobra nazwa :cool: ) i transport na Szucha. :grin: Dłub tak dalej pod spodem Niebieskiej. :twisted:

 

Pozdrawiam również Blue i Agę, z którymi spotkałem się tego samego dnia. :) Dzięki za zbadanie sprawy. :) Impressa lata fenomenalnie. :cool: RESPEK, dzieci pod blokiem zrobiły " :shock: " jak odjeżdżaliście. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie poważny test dla mojej pamięci ;)

Wczoraj ok. 16.15-16.30 na Puławskiej gdzieś między Dolną a Woronicza względne nowa, acz nie przyjrzałam się zbytnio niebiewska Dżampreza kąbi z kratką WBcoś niech się czuje pomachana ;)

Chwilę później jakaś ciemna (być możliwe że czarna, acz widziałam ją pod słońce) kolejna Dżampreza kąbi (chyba GT) skręcająca z Woronicza w Samochodową też niech się czuje jak najbardziej :)

Nawstępnie znów niebiewska Dżampreza WRX kąbi po 18 na Postępu w Kolonii Lesznowola, co mi jej kierownik nawet podobno pomachał (twierdzi pasażerstwo), ale zbyt się zagapiłam że mu się oczko odkleiło temu misiu i prawe światło zgasło ;) To odmachuję teraz ;)

Finalnie jeszcze srebna Dżampreza znów kąbi po 23 na Pileckiego pozdrowiona niech będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrawiam nowy towarek na kieleckim rynku subarowym - srebrny OBK turbo, na kieleckich blachach (widać - świeżo przypłynięty), zauważony dziś na Seminaryjskiej, na wysokości Komendy Wojewódzkiej :cool:

Mam nadzieję spotykać częsciej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...