Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam blondynke w niebieskim STI MY01, ktora miala chyba malego dzwona dzisiaj ok 17:00 na ul.Synow Pulku.

 

W Olsztynie ta ulica? Przez 18 lat mieszkałem w W-wie przy Synów Pułku, a jeden z forumowiczow jak sadze mieszka tam dalej. I przewijala sie tam kiedys blondynka z STI. hmm :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam blondynke w niebieskim STI MY01, ktora miala chyba malego dzwona dzisiaj ok 17:00 na ul.Synow Pulku.

 

W Olsztynie ta ulica? Przez 18 lat mieszkałem w W-wie przy Synów Pułku, a jeden z forumowiczow jak sadze mieszka tam dalej. I przewijala sie tam kiedys blondynka z STI. hmm :?:

 

Tak, w Olsztynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - ten nowszy. Poza tym sedan i inny kolor, więc i tak jesteś niepowtarzalny ;-)

 

uf ;)

 

Spotkany parę razy w okolicach Rynku/Sienkiewicza po zmroku - się prowadzi życie towarzyskie, panie kierowco... :roll: :twisted: :wink:

 

coz moge powiedziec, przynajmniej narazie przedkladam prace nad zycie towarzyskie, aby moje przyszle dzieci mialy obrzydliwie bogatego tatusia, ktorego bedzie stac na cos z gwiazdkami i 250+ KM ;) chociaz tak naprawde blizszy cel to amorki pneumatyczne, jakos nikt mi ich nie chce zasponsorowac :P

 

Przy okazji, znowu kolo sądu widzialem srebrnego Legacy (oczywiscie pozdrawiam). W przyszlym tyg drukuje wizytowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo...ale to bardzo serdecznie pozdrawiam kierowce czarnego Forka z którym miałam przyjemność wymienić uprzejmości dziś rano po tym jak niemal wkomponował się w bok Hansa..i zeby dodac smaczku z mojej strony.Po otwarciu szyby okazało się że nie jestem w stanie nawet palca wcisnąć w szczeline jaka pozostała między naszymi autami.Licze na to że zgodnie z obietnicą przeczyta te pozdrowienia na forum i na drugi raz się obudzi zanim wsiądzie do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla marioF'a, ktory latal dzis po 19 przy stegnach :)

prawie nie latal stal i gadal :-)

a ty ktoredy jechales :?: pewnie sobieszczakiem bo nie widzialem :mrgreen:

sikorskiego, w kierunku mostu siekierkowskiego

bylem zgrabnie ukryty w volvo diesel power ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dwóch Panów, którzy zaparkowali wczoraj wieczorem swoje 2 srebrne WRX (na warszawskich blachach) na łące koło mojego domu- rejon Tomaszowice-Modlniczka. Czy Panowie chcą tam wybudować osiedle domków jednorodzinnych :cry: ? Niezłe usubarzenie nastąpiło na tej wiejskiej drodze - 4 Subaru/hektar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- Forysia 2,5 XT CIN XXXXX, za ktorym gnalem dzisiaj Toyota na trasie A@ (stara dwojka) miedzy Swarzedzem a Wrzesnia,

- srebrnego Forysia MY 06 WP XXXXX z przyczepka widzianego w miejscowosci Piątek koło Łęczycy

 

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...