Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Simona, znaczy jego samochod widziany dzis pod Auchan ;)

Oraz kierownika srebrnego GT z rozowymi swiniami dzis kolo 21 pod Biedronka na Geodetow. Ja to ten co Cie chcial przepuscic jak wozek odstawiles ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem subarakowy dzień!

Serdeczne pozdro dla dzisiejszych kierowników:

- niebieskiego oświnionego bloba WRX który mnie bulgotem wyrwał z przemyśleń, machanko obustronne, Dickensa ok 9.05.(właśnie tak będzie brzmieć mój STI - co to za tłumik? Brzmi zabójczo!)

 

Dzięki bardzo, to H&S Afterburner Vortex, ale sąsiedzi nie podzielają Twojego entuzjazmu dla brzmienia wydechu :)

Jeśli będziesz chciał posłuchać jeszcze to zapraszam. Jesteśmy zdaje się sąsiadami - widuję, jak wyjeżdżasz z ulicy Trzech Budrysów.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Mimo wszystko pozdrawiam ;) GT spotkany wczoraj na myjni w Warszawie, ul. Grochowska, kierownika w okolicy brak.

Musisz byc bardzo miły skoro pozdrawiasz kogoś kto tak zniszczył to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem subarakowy dzień!

Serdeczne pozdro dla dzisiejszych kierowników:

- niebieskiego oświnionego bloba WRX który mnie bulgotem wyrwał z przemyśleń, machanko obustronne, Dickensa ok 9.05.(właśnie tak będzie brzmieć mój STI - co to za tłumik? Brzmi zabójczo!)

 

Dzięki bardzo, to H&S Afterburner Vortex, ale sąsiedzi nie podzielają Twojego entuzjazmu dla brzmienia wydechu :)

Jeśli będziesz chciał posłuchać jeszcze to zapraszam. Jesteśmy zdaje się sąsiadami - widuję, jak wyjeżdżasz z ulicy Trzech Budrysów.

 

Pozdrawiam serdecznie

Ps. Jakie DP posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej imprezki, spotkanej dziś w Zarzeczu na tablicach SCI.... Wyjeżdżałem z "Mrówki" białym. Było kiwanie. Pozdrawiam

 

Odpozdrawiam kierownika XV'ki! :) Jam to był, mym wiernym Wolnyssakiem... miło było - wybacz, za późno Cię zauważyłem, żeby na drogę wpuścić, więc tylko machnąć zdążyłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mi machał dzisiaj na Statoilu na Conrada/Sokratesa?? :)

 

Jak z niebieskiego GT, to ja, w ostatniej chwili świniacza na klapie dostrzegłem :)

Pozdrawiam :)

 

A ja przy wyjeżdżaniu z miejsca parkingowego zobaczyłam w lusterku wstecznym jak mi śmignęła niebieska Imprezka :) i się odruchowo zatrzymałam żeby posłuchać :P

Dzięki za burczenie przy wyjeździe :D:ok: :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...