Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam brata bliźniaka - srebrny OBK WPI**** - parkującego w Sadyba Best Mall około 17-tej.

 

ja go nie pozdrawiam bo jechalem za nim i jechal jak ciota :evil: w kierunku konstancina.

ciebie juno pozdrawiam 8)

vert nie każdy dosiadający Szuwarka jest rajdowcem - ja jestem najlepszym tego przykładem :wink:

Również Cię pozdrawiam - szczególnie, że ostatnio nie było okazji do uściśnięcia górnej kończynki :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego (tak mi się wydaje... ciemno, późno, z pubu wracałem...) Forestera MY06 w Katach-Kostuchnie który minął mnie na przejeździe kolejowym jakieś 2 godzinki temu.

Pozdrawiam również OBK w poprzedniej budzie parkującego pod polem golfowym w Tychach (koło basenu) - zdaje się, że from USA, mała kwadratowa tablica i pomaranczowe (inne) oprawki tylnich kierunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak widac tutaj:

 

http://forum.subaru.pl/warnings.php?mode=detail&userid=85&sid=0e361e3fd0ac24158db1f5640a6900a9

 

Rozni ludzie i rozne kregi maja rozne poczucie humoru. Mnie sie to wydawalo smieszne (nie chcialem sie wysmiewac z nikogo - ani z wyznawcow, ani z Papieza, ani z religii), ale niektorym tutaj, jak widac, nie. Przepraszam tych, ktorzy poczuli sie urazeni - nie powtorzy sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na pozdrowienia - a ostatni weekend obfitował w spotkania z STI, których było tyle, że czułem, że jeżdzę popularnym samochodem typu thalia, czy innym logan :twisted:.

 

Piątek - parking pod Cinnamonem, rejestracja WPIxxxxx. MarioWRX?

 

Sobota około 10:30: STI na numerach W1 STI (kiwka; dzięki za wpuszczenie 8))

zaraz potem na 17 stycznia, skręt w Al. Krakowską: kolejny niebieski STI; niestety stałem daleko w korku i już nie dopadłem kierownika, choć próbowałem :twisted:

Po 11:00, Janiki, michalis (choć spotkanie nie było przypadkowe)

 

Do tego jeszcze w piątek WRX bug eye niebieski, którego zobaczyłem w ostatniej chwili kątem oka (on mnie też) a dziś kolejny WRX bug-eye srebrny na parkingu na -1 w Arkadii.

 

Dziś wieczorem około 21:00: srebrny forester na Powstańców Śląskich - wyprzedziłem i pozdrowiłem awaryjnymi 8).

 

Na sam koniec specjalne pozdrowienia dla michala za "wieczór z caipirinha" i wyprawę po warszawskich klubach oraz dla jego znajomej, właścicielki jednego z klubów, która się na mnie obraziła za to, że jej powiedziałem, że jest wieśniarą, bo nie skapowała, że my z michalem jesteśmy z bycia wieśniakami dumni i że to był z mojej strony komplement :twisted::D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam koniec specjalne pozdrowienia dla michala za "wieczór z caipirinha" i wyprawę po warszawskich klubach oraz dla jego znajomej, właścicielki jednego z klubów, która się na mnie obraziła za to, że jej powiedziałem, że jest wieśniarą, bo nie skapowała, że my z michalem jesteśmy z bycia wieśniakami dumni i że to był z mojej strony komplement :twisted::D.

 

to rozumiem, że już wisisz w tej knajpce w alei zasłużonych, która nosi nazwę: Tych klientów nie obsługujemy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rozumiem, że już wisisz w tej knajpce w alei zasłużonych, która nosi nazwę: Tych klientów nie obsługujemy :twisted:

 

He he - na szczęście nie jest to miejsce, za którym będę płakał: bywam, a raczej bywałem, tam raz na pół roku, jeśli nie rzadziej 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na pozdrowienia - a ostatni weekend obfitował w spotkania z STI, których było tyle, że czułem, że jeżdzę popularnym samochodem typu thalia, czy innym logan :twisted:.

 

Piątek - parking pod Cinnamonem, rejestracja WPIxxxxx. MarioWRX?

 

Dzieki Przemek za pamięć ale ja mam WY ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...