Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Z wczoraj pozdrowienia dla niebieskiego GT-eka z którym sie mijaliśmy na Kleszczowej w Warszawie. Mrugane i machane było :)

Pozdrowienia z dzisiaj trafiają do czerwonej imprezy GT spotkanej na skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 i Grójeckiej. Udało się machnąć ale chyba w ostatniej chwili :)

Edytowane przez kenross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

 

kierowcy Forka ze swinia na lusterku i duzym napisie na drzwiach rally events (chyba dobrze zapamietalem), wczoraj ok. 19 przy pl. Trzech Krzyzy (W-wa)

kierowcy Astry Bertone ze swinia na lusterku, ktorego dzis o 9 rano mialem na Krasickiego rog Madalinskiego. Kierowca mial arafatke (?!) na glowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne pozdrowienia dla MForbi'ego w OBK i chyba jego żony (?) w białym Forku z dzisiejszej podróży Puławską :)

A dziękujemy oboje i odpozdrawiamy :)

Tak jest, to byliśmy my oboje :)

Ty jechałeś tym OBK-iem który uciekał z Puławskiej górą wiaduktem w stronę GalMoku czy tym drugim ze spalonym światłem jadącym z nami aż do Rakowieckiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę Albiowozu która sie niepomiernie zdziwiłą widząc mnie na światłach Powstańców Śl/ Wrocławska ;)

 

He he :P

Piotrek Cię zauważył, jak już Cię minęliśmy właściwie :D

Ja Zobaczyłam tylko kątem oka że brak świni, to nawet nie zaglądałam za bardzo do środka :D A szkoda :D

 

Odpozdrawia załoga oczywiście :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej imprezy N/A hawk z białymi felami i naleśnikiem WL, która minęła mnie przed 15tą na światłach na Rondzie Zesłanców. Biała świnka na klapie - wzorowa.. :cool:

 

Rowniez Pozdrawiam ;-)

 

Machalem jak bylem na twojej wysokosci,ale chyba zapatrzony przez L szybe byles:)

Twoj tez zacnie sie prezentuje <diabelek>

Edytowane przez Mike85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla qbutka widzianego dzisiaj wyjeżdżającego z BP na Powstańców

Odpozdrawiam;)

Nie zauważyłem.

Było też słychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...