Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego legacy WE***** widzianego przed chwilą w Suwalkach. Świnka na tylnej klapie była :)

 

Sent from my MB525 using Tapatalk

 

Wczoraj widziałem ponownie, rejestracja WF*****, a nie WE :roll:

Pozdrawiam jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piciu palko- gdzie sa pozdrowienia dla mnie ???? :lol::lol::lol:

w kazdym razie ja Cie nie odpozdrawiam bo polazles gdzies :mrgreen:

 

Rowerem byłem i wyszedłem jak jakiś *)$#*@$!!!!! puścił gaz pieprzowy w lochu.

 

pozdrawiam Czyszfota, którego zaskoczyłem w Klubokawiarni.

 

Panie - widzisz Pan tam jakiesz CZ ?????????

to ona byla rura ??? :oops::lol::lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

stał wtedy przy rurze w klubie ....

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla właściciela niebieskiego STI MY05 rej.EL widzianego na Dzikiej Plaży przy Zalewie Zegrzyńskim, oraz dla białego Legaca kombi rej.WZ stojącego obok

dla kontrastu stało 3 metry dalej czarne Ferrari 599 GTO :mrgreen:

 

Odpozdrawiam z Imprezy, specjalnie zaparkowałem obok legaca ;)

A to ferrari to f430.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siner „A te ferrari to f430” - tzn. że ile ich było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego OBK MY10 ze świniakiem na klapie i anteną CB który mie wyprzedzał w okolicy Janek dziś ok 16:00.

 

Odpozdrawiam!

Czym żeś Waszmości był że nie zauważyłem? Wypatrywałem świniaczy ale żadnego nie widziałem.

Jako ciekawostkę podam że na przestrzeni 2km minąłem trzy(!) nowe Outbacki. W tym ślicznego granatowego H6 z ledami (Twój?) . Sporo się tego zaczęło pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla grafitowej STI wersja "lanos" za mostem siekierkowskim na wylocie w stronę marsa około 16.00, oraz dla dwu Imprez Czarna wrx chyba i czerwonej ? lecących w stronę stolicy z Białego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego OBK MY10 ze świniakiem na klapie i anteną CB który mie wyprzedzał w okolicy Janek dziś ok 16:00.

 

Odpozdrawiam!

Czym żeś Waszmości był że nie zauważyłem? Wypatrywałem świniaczy ale żadnego nie widziałem.

Jako ciekawostkę podam że na przestrzeni 2km minąłem trzy(!) nowe Outbacki. W tym ślicznego granatowego H6 z ledami (Twój?) . Sporo się tego zaczęło pojawiać.

 

Tak. Ten granatowy z ledami to mój. Świnka jest na lusterku, nie zawsze widać szczególnie jak się wyprzedza :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika bordowego OBK WU 76xxx, stojącego właśnie na "dachu" Blue City :mrgreen:

 

Odpozdrawiam w imieniu żony. Dobrze wiedzieć że pojechała tam gdzie powiedziała że jedzie. :mrgreen:

 

Tak. Ten granatowy z ledami to mój. Świnka jest na lusterku, nie zawsze widać szczególnie jak się wyprzedza :-).

 

Jeszcze raz odpozdrawiam! Fajnie te ledy się prezentują wraz z tymi srebrnymi nakładkami na zderzaki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego Forestera STI style ktory smignal mi przed chwila na Powsinskiej obok zielonej kładki (niedaleko Sadyba BM). Usłyszałem ale za późno, kiwnalem widząc swiniaka :-)

 

 

No i pisząc to smignal jeszcze granatowy WRX z niebieskimi chyba chlapakami :-) Pozdrawiam i tego :-)

 

Stałem na poboczu w drodze po motul'a w niebieskim Hawku STI

 

...no i jeszcze Outlandera ze świnia na bagażniku pozdrawiam. Tez smignal więc uciekam, bo bede tu stał przez godzine :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla bardzo miłej i sympatycznej motocyklistki jadącej w piątek na Suzuki z niebieskimi malowaniem od Puławskiej na Mokotowie do Westin-a w centrum , której bardzo podobał się dźwięk mojego niebieskiego sprzętu. Mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie/ściganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...