Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla niunka, ktorego czarnula sapala mi tuz za plecami kolo sipu :]

 

Również pozdrawiam, musze przyznać że to twoje autko nieźle śmiga :shock: aż się zdziwiłem :mrgreen:

ruszylem bardzo delikatnie, 2 kolo 30, i dopiero za pasami ogien :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto około 18 na Sosnkowskiego niebieska Impreza - czyżby nowe Subaru w Ursusie ?

 

A jaka to była Impreza? Jak WRX, mogłem być ja, byłem tam o tej godzinie.

 

A czy nowe - chyba nie, jeździ już tam z pół roku.

 

pzdr;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich po prawie dwutygodniowej nieobecnosci - wyjazd na Slowacje (Wielka Racza). Calkiem sporo Subaraczkow spotkalem po drodze. W szczegolnosci pozdrawiam:

- srebrnego WRX'a KR***** na parkingu w Besenowej w sobote 25 lutego po poludniu

- czarnego(?) Outback'a WD*****, spotkanego w Wa-wie na Al. Niepodlegosci w sobote 4 marca ok. godz.7.50. Kierowca czekal na swiatlach, gdy podlechalem obok. Pomachalem mu reka - troche sie zdziwil, ale uprzejmie sie uklonil i usmiechnal.

- czarnego Forestera z dwiema paniami na pokladzie (fajny numer rej. W0 MAJA8), spotkanego tez w sobote, tez na Al. Niepodleglosci ok. godz 14.20

- No i Laciata i jego Imprezke :) , Laciat, dzieki za mozliwosc umycia Legasia (jedna wielka bryla soli) z duuuuzym rabatem :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę granatowego GT (WPI****) który skręcał z Puławskiej w Poleczki około 14:30 - jego wzrok po moim machnięciu nie wrózy raczej żeby tu odpisał :wink: oraz kierownika/kierowniczkę srebrnego WRX'a BugEye'a (WE kombinacja 9 i 8) spotkanego chwilę później na skrzyżowaniu Sobieskiego z Nałęczowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrownienia dla kierowniczki srebrnego WRX'a '06 bez spojlera, jadącej z naprzeciwka mnie w drodze do Dywit ok 10:30 i dla tego samego WRX'a stojącego potem pod jednym z domów w Dywitach :)

 

Tez czasami widuje ta Subarynke w tamtych rejonach.Czyzby trzecia Imprezka w Dywitach :shock: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrownienia dla kierowniczki srebrnego WRX'a '06 bez spojlera, jadącej z naprzeciwka mnie w drodze do Dywit ok 10:30 i dla tego samego WRX'a stojącego potem pod jednym z domów w Dywitach :)

 

Tez czasami widuje ta Subarynke w tamtych rejonach.Czyzby trzecia Imprezka w Dywitach :shock: ?

 

No chyba tak, bo stała pod domem przy wyjeździe z Dywit do Różnowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Forysia XT PSR *****, ktory smigal za mna dzisiaj objazdem przed Kutnem - drogami 98-kategorii odsniezania - od kierownika robiacej bokami Omegi :lol:

Zdravim

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...