Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam właściciela czarnego Forka 2,5XT MY04, którego widziałem (Forka, nie właściciela) wczoraj na parkingu w Grodzisku Mazowieckim. :)

Chciałem posłuchać silnika (założony jakiś pokaźny wydech), ale się nie doczekałem. :(

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo byłam tam w odwiedzinach u konia...

 

ta........ :wink: :mrgreen:

 

Tilki, wróciłaś na forum :roll: 8)

 

Ano wracam :-) Zaniedbałam życie towarzysko-subarowe, ale miałam kilka powodów ;-) Teraz już się nie mogę doczekać jakiegoś fajnego spota. Pewnie będzie jakieś forumowe jajeczko czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed godz. 22 na żółtym parkingu w Arkadii w Warszawie widziany srebrny WRX z czarną świnką na klapie - pozdrowienia od zaparkowanego obok czerwonego GT :lol:

 

To ja, dzięki. :D Widziałem to Twoje cudo obok - piękny! Chwilę nawet z dziewczyną pokontemplowaliśmy ten zacny widok... :wink: Gdzie tylko podziałeś świnkę na klapie? :roll: Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przed godz. 22 na żółtym parkingu w Arkadii w Warszawie widziany srebrny WRX z czarną świnką na klapie - pozdrowienia od zaparkowanego obok czerwonego GT :lol:

 

To ja, dzięki. :D Widziałem to Twoje cudo obok - piękny! Chwilę nawet z dziewczyną pokontemplowaliśmy ten zacny widok... :wink: Gdzie tylko podziałeś świnkę na klapie? :roll: Pozdrowienia!

 

Gdybym wiedział, żeście z forum, to bym zagadał zamiast tylko się uśmiechać ;)

 

Dziękuję za miłe słowa odnośnie GT - to nowy nabytek, na naklejkę świnki czekam, już zamówione 8)

 

Mam nadzieję do zobaczenia gdzieś kiedyś jeszcze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, żeście z forum, to bym zagadał zamiast tylko się uśmiechać ;)

 

A to Ty się kręciłeś koło tego GT-eka... Trzeba było zagadać, świnkę byś dostał w prezencie. :wink: Często tam bywam, dokładnie w tym miejscu, więc następnym razem daj znać, to mały spocik urządzimy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, żeście z forum, to bym zagadał zamiast tylko się uśmiechać ;)

 

A to Ty się kręciłeś koło tego GT-eka... Trzeba było zagadać, świnkę byś dostał w prezencie. :wink: Często tam bywam, dokładnie w tym miejscu, więc następnym razem daj znać, to mały spocik urządzimy. :D

 

Tak, kręciłem się obok samochodu w kółko bo czekałem tam na Żonę :) Będę pamiętać parkować w tamtych okolicach jadąc do Arkadii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie jakieś forumowe jajeczko czy coś?

 

może KALI zrobi jako rekompensatę za Barbórkę :idea::P:P

 

 

88e80e.gif

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

 

Przekonaliscie mnie :mrgreen:

To kiedy?

 

 

A tak swoją drogą to prosze mnie pozdrowić, bo jakims dziwnym trafem nikt mnie nie widuje i mi smutno :P

Musze wydech zrobić to chociaż będzie mnie słychać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...