Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

1. ... załogi szarej Imprezy (z trzodą lustrzaną :?: ). Jechaliśmy razem od Giszowca do Chorzowa ok. 10. :) Chciałem się upewnić, czy rzeczywiście była trzoda, aż się żona dziwiła, że się tak wlokę, no i się nie upewniłem, choć coś tam widziałem we wstecznym. :roll:

Możliwe, że to ktoś ode mnie jechał. :) Wolnossący Hawk sedan ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dziś dla srebnego Bug WRX-a z naleśnikiem spotkanego... Matko gdzie to było ;) Kiwka i uśmiechy serdeczne były :D Tak koło 17tej...

- oraz dla białego punto zrobionego na wersję Abarth w Arkadii ;) Świnie widziałem to kiwnąłem bo jadę STI-jajem ;) Bo ja jeszcze świń nie mam ;)

- oraz pozdro dla Gt combi na turbo LPG spotkanego na Statoilu na Radzymińskiej w drodze do domu :)

Oraz pozdrowienia dla Szakala oraz mojej Subarki bo chyba zaczyna płatać figle :(

I jeszcze dziś widziany niebieski Hawk z blachą W3 CICHY Też pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla buhha ktorego obtrabilem i obwarczalem w Rawie Mazowieckiej podczas powrotu z NMP

 

OD pozdrawiam !! Zagapiłem się na jakąś miłą Panią na chodniku :D ale w lusterku dostrzegłem kto tak pięknie trąbił ale już nie nawracałem i nie goniłem bo czas gonił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka z piątku 09.03.2011 dla:

 

* Tribeca blachy ZWA ok.10:30 jechała od strony zielonej góry ,upolowana pod bolesławcem

 

Po południu szybki strzał na Bogatynie i tam na trasie Zgorzelec-Bogatynia:

* dwa ciemne forki DZG

* biały Legaś dziadek kombi DZG

 

Normą jest zdziwienie na obmachanie,auta też bez świn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla Subaru (WRX new age) we Wrocławiu widzianego w Piątek, nie mam pojęcia gdzie... co ustąpiło miejsca pod jakimś wiaduktem/mostkiem na którym nie miałem pierwszeństwa.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy szakala który zaparkował koło naszego czarnucha i prawdopodobnie jego kompana do żeberek z niebieskiej imprezy na blachach wwl :mrgreen:

 

pod...

 

Odpozdrawiamy serdecznie :D Szukaliśmy właśnie czyje ;) Tylko ja byłem na niebiesko :D

Ja pozdrawiam jeszcze Panią Guzowską, która siedziała za nami....

Oraz pozdrowienia dla Tomusia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Imprezy na tablicach chyba KSU... w Krakowie koło 18, której nie zdążyłem "odmrugać" bo zjeżdżałem z obwodnicy :)

 

To pewnie ja byłem :D

Pozdrawiam również!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...