Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla srebrnego nowego OBK spotkanego wczoraj (w poniedziałek) na skrócie Kabaty-Powsin. Nie zamachałem na czas, dopiero żopna zwróciła mi uwagę

 

Nawzajem! ;)

 

PS: uważaj! "żopna" brzmi nieco sugestywnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrówki (W-wa) dla:

Kierownika Hawka WRX blue mica z parapetem, machanko na Siekierkach między Marsa, a zjazdem na Wał dziś rano ok. 8:50

Kierownika czarnego Forka ze świnką, machanko na Siekierkach, tuż przed Czerniakowską, dziś rano ok. 8:53 (?)

 

Fajny poranek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla bloba WRX blue mica widzianego ok. 15:30 na Towarowej, świniaki na lustrze i klapie :)

 

Dziękuję i odpozdrawiam serdecznie! :D

Korzystając z okazji pozdrawiam kierownika Imprezay STI Hawka Blue Mica (chyba pocałował jakąś przeszkodę przodem) stojącego dzisiaj obok III Urzędu Skarbowego Warszawa-Śródmieście na Lindleya w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozdrowić kierownika niebieskiego GTka z czerwonymi chlapaczami na blachach RZE ..... widzianego w okolicach ZUSu

 

Równierz pozdrawiam :D , czym się przemieszczasz? - może kiedyś Cię wychwycę

 

Ogólnie w Rzeszowie jest ciężko z jakąkolwiek kiwką - nikt mi nie odmachuje tylko patrzą jak na idiote :lol:

 

Ja Ci odmacham :) jc :D Mi raz machał któś z czarnego forka pod ziemią w Millenium Hall ale byłam przekonana że to kolega mojego faceta mu macha i nie zareagowałam :lol:'

 

 

Pozdrowienia wczoraj dla dwóch maluchów, którzy przechodzili z mamą i zwolnili jak mnie zobaczyli przed pasami i wołali "JAKI FAJNY" 8) I znów następne osoby zaraziłem do Subaru ;D

PS Jak komuś się nudzi może nas odwiedzić na Wilczej od 19tej :) Będę Subarką ;)

 

ja mam na osiedlu takich dwóch małych co jak staję pod biedrą to stoją i się gapią z koparami w dół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsze pozdrowienia dla obświetlonego i odmruganego niebieskiego GT na moście Gdańskim ok. 18. Puszka z tyłu porażająca - najpierw usłyszałem (a sam mam dość głośno), potem zobaczyłem świecącą połyskliwą rurę jak w Rudym, jako trzecie skojarzyłem samochód :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice, pozdrowienia dla...

1. ... załogi szarej Imprezy (z trzodą lustrzaną :?: ). Jechaliśmy razem od Giszowca do Chorzowa ok. 10. :) Chciałem się upewnić, czy rzeczywiście była trzoda, aż się żona dziwiła, że się tak wlokę, no i się nie upewniłem, choć coś tam widziałem we wstecznym. :roll:

2. ... kierowcy bordowego old Legasia mijanego na Adama z kiwkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego nowego OBK spotkanego wczoraj (w poniedziałek) na skrócie Kabaty-Powsin. Nie zamachałem na czas, dopiero żo(-)na zwróciła mi uwagę

 

Nawzajem! ;)

 

PS: uważaj! "żopna" brzmi nieco sugestywnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Ha ha ha :D Upssss.... co za gafa ;) Zaraz zedytuję.

 

Jeszcze raz pozdrowienia! Nie machałem, bo odzwyczajony od Legasia uważałem na uskok po lewej żeby nie zaryć podwoziem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka:

Zaległe dla bordowego forka DW widzianego w Bolcu (Bolesławiec) 1.03.12r. ok 15:00 świń nie było :(

Oraz dzisiejsze dla Forka II FL DLU widzianego 14-15 pod Carrefour w Bolcu,forczester w pełni oswiniaczony na klapie i na lusterku :) Chciałem stanąc obok,ale zanim dojechałem to jakiś $#%#@$% stanął obok,poza tym jak juz byłem po zakupach (a długich) to forek dalej stał :D

 

-- Cz mar 08, 2012 7:15 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to też forumowicz własciciel dłubanki ,z którym gadałem podczas Great Escape Rally w Żaganiu :D

Dłubanka miała silniczek od Libero ,ale zamiast gaźnika to był wtrysk od Golfa II(gaźnik sie nie sprawdzał w terenie)

 

-- Cz mar 08, 2012 7:22 pm --

 

a tak to ogólnie wygladało :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsze pozdro dla kierownika białego bloba? pod PW o 17, który skutecznie wyprowadził mnie ze stanu zamyślenia na wykładzie oraz dzisiejsze dla WRX'a blue mica combi, również w tym samym miejscu z tym że trochę wcześniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czarną impreze wrx/sti (blob lub hawk) która stała na ul.Wagonowej okolice giełdy kwiatowej na Bakalarskiej, obwarczałem do odcinki ok 18:40

 

To ja. Stałem pod robotą swoją.

Słyszałem! Mega miło mi się zrobiło :mrgreen:

Pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika forka na bielańskich blachach, który bardzo fajnie energicznie pomykał od broniewskiego aż do okolic batorego, gdzie musiałem skręcić:)

 

świniacza nie stwierdziłem na froku, ale cóż u mnie też na razie nie ma a i tak nie jest to subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...