Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika Lanosa WRX STxxxxx w poniedziałek czy wtorek na końcu Francuskiej w Kato koło 7 rano i dla kierownika Legacy dzisiaj po trzeciej na jedynce w kierunku na Tychy przy Giszowcu. Oba odpozdrowione :) co mnie ostatnio rzadko spotyka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

Wczorajsze:

* dwóch srebrnych Forków III na DW widziane wczoraj ok południa w bolesławcu (jechały jeden za drugim więc pewnie jakies słuzbówki :) )

* chwile później forek III gen na obwodnicy Bolesławca blachy SK

* własciciela perłowo-białego Legasia czasami parkującego na szpitalu w Bolesławcu,blacha DW

 

Dzisiejsze:

 

* srebrny legacy w kombiaku widziany ok 12 w okolicach Rawicza (jechał od Leszna)

* Tribeca kolor srebrny ( :shock: ) widziana ok.15 w Rawiczu

* Lanos w sedanie WRX STI,przy którym narzeczona zrobiła sobie przerwę na fajkę ( nie żebyśmy zobaczyli estaja,nawrotka na pierwszym możliwym skrzyżowaniu i rura z powrotem :mrgreen::mrgreen: )

 

-- Pt gru 02, 2011 9:32 pm --

 

 

 

-- Pt gru 02, 2011 9:32 pm --

 

 

 

-- Pt gru 02, 2011 9:32 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dzisiaj już po raz n-ty jakiś Pan z legacy wzruszył ramionami, kiedy mu pomachałem na światłach, postuluję by dealerzy Subaru, w ramach uroczystego odbioru nowego auta z salonu, instruowali szczęśliwych nabywców o obyczajach subarowych na drodze... :wink:

 

Muszą zatrudnić Forumowiczów jako sprzedawców, którzy czują bakcyla ;) Bo jak byłem ostatnio w jednym z komisów to nie opowiadano o forum itp. i mnie jako chłopaka w polarze Subaru klient zapytał o Forczestera :roll: Ma się tą Handlową buźkę ;) Przynajmniej na stacji w czasie drukowania faktur pouczam klientów o pozdrawianiu ;)

Ja dziś też pozdrawiam kogoś kto super przebulgotał na Koszykowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dzisiaj już po raz n-ty jakiś Pan z legacy wzruszył ramionami, kiedy mu pomachałem na światłach, postuluję by dealerzy Subaru, w ramach uroczystego odbioru nowego auta z salonu, instruowali szczęśliwych nabywców o obyczajach subarowych na drodze... :wink:

 

Muszą zatrudnić Forumowiczów jako sprzedawców, którzy czują bakcyla ;) Bo jak byłem ostatnio w jednym z komisów to nie opowiadano o forum itp. i mnie jako chłopaka w polarze Subaru klient zapytał o Forczestera :roll: Ma się tą Handlową buźkę ;) Przynajmniej na stacji w czasie drukowania faktur pouczam klientów o pozdrawianiu ;)

Ja dziś też pozdrawiam kogoś kto super przebulgotał na Koszykowej :D

 

 

byłem w salonie/serwisie subaru we wrocku i jakoś tak odniosłem wrażenie,że pozytywnie zakreceni,na dzień dobry podeszła baaardzo miła pani z pytaniem czy w czyms pomóc :D

za to jak bylismy w Jeleniej górze to jakos tak...sucho :cry:

dodam tyle iz bylismy "uzbrojeni" w czapki ze świniami,czyli znak rozpoznawalny z kilometra i wiadomo,ze swój :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzień dobry podeszła baaardzo miła pani z pytaniem czy w czyms pomóc :D

 

Wiem nawet o jaką Panią chodzi. Nie dość, że miła, to jeszcze bardzo ładna... :oops: Kupowałem tam swojego wrx-a.

 

 

nie powiem baardzo ładniusia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- srebrnego forka spotkanego w pt 2 grudnia kolo 9 rano w Łodzi na Sienkiewicza / Traugutta, była kiwka :)

- srebrnego legacy kombi spotkanego koło 11 w Łodzi na Parkowej. Niestety chyba mnie nie zauważył.

 

Na obu były świnki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego forka, spotkanego przy wiadukcie w Piastowie dzisiaj koło 10:00.

Pozdrowienia również dla kierownika i towarzyszki, którzy podjechali pod tesco niebieską STI (WPR) ze świniami. Machałem, ale chyba nie widzieliście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo! dla załogi falowozu, w drodze z Łomianek do Nowego Dworu Maz. przed 13. Jak można się tak nieobyczajnie zachowywać w aucie? :shock:

Również pozdro dla ekipy TV Nowy Dwór w złotym Legasiu oraz srebrnego WRX-a - to już w Pomiechówku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chciałbym pozdrowic Subaraki przelatujace Polczynska w Warszawie dziś miedzy 17:00 a 21:00 - siedziałem w warsztacie i zmienialem sobie koła na zimowe, usunalem tez BOVa i tylko co jakiś czas słyszałem rozpedzajacego się boksera.

 

 

Może słyszałeś zlot garbusiarzy? ;p

 

Hoop,

Hmmm, chyba jednak nie :)

Mam VW 1200 z 1969 roku i on aż takiego dźwięku z siebie nie wydaje. Moc (34KM) niby na poziomie STi - musi być chyba wina wydechu...:)

 

Ale tym samym pozdrawiam dziś Subaraki parkujace pod BUWem przy okazji Karowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...