Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierowników Imprez blue mica widzianych dzisiaj :

- LU..... ok 9.45 w al.Jerozolimskich przy ul.Marszałkowskiej

- WN..... ok 14.10 na ul.Grzybowskiej świnka na lusterku

- WT..... ok 18.20 w al.Jerozolimskich przy ul. Kruczej świnka na klapie bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam forumowicza z białego oświniaczonego ducato :mrgreen: który mnie dzisiaj przyjacielsko otrąbił w Krk. Od razu zrobiło mi milej :wink: tym bardziej, że ostatnio mijam sporo subaraków na mieście i jakoś nikt nie odwzajemnia moich kiwek, a tu proszę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Forka PO***** ze świnkami, którego minąłem i pozdrowiłem awaryjkami w poniedziałek (29.08) na S1 zaraz za Siewierzem. Dopiero jak zacząłem mrugać awaryjkami zorientowałem się, że jadę służbowozem Focusem TDCi z naklejkami Platinum Oil. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Srebrny Bugeye wolnossący parkujący w tym tygodniu pod hotelem Diament

odpozdrawiam w imieniu Yezusa ujeżdżającego w tym tygodniu mojego subaraka (o ile to ten. jeśli ze świnią i motocyklem na tylnej klapie - to ten)

 

 

Zgadza się to ten ;)

 

- Pozdrawiam mijanego na Kazimierza Wielkiego BugEye WRX/STi w dziś okolicach 8:00

- Z soboty równierz na Kazimierza niebieski WRX z nalesnikiem i pozgniatanym bagażnikiem DW, obok którego chwilę leciałem po prawej w okolicach 21 chyba jakoś tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnego Forka z trzodą na lusterku GD... którego driver chyba mnie nie zauważył :-(, mijaliśmy się w niedziele lub poniedziałek ;-) na wjeździe do Nowego Sącza od strony Krakowa ;-)

 

może to kolega tzd się zapuścił na południe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy mijanej na ul. Murckowskiej około 11.00 - kierownik spowiadał się Policji na motocyklu :-) Mam nadzieję że obyło się bezboleśnie 8)

 

I pozdrawiam kierownika Legasia czarnego z 2 świniakami na lusterkach zaczepionego w Katowicach na ul. Wita Stwosza, około 15.00 jak parkował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM jestem nowy na forum nie wiem bardzo jak to działa co do komputerów i neta to jestem laikiem.Stałem sie posiadaczem legacy GT TWIN TURBO 1997r sprowadzony z japoni chciałem dowiedziec sie coś więcej na temat tego auta czy może ktoś z okolic Bielska-Białej jest posiadaczem takiego wynalazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM jestem nowy na forum nie wiem bardzo jak to działa co do komputerów i neta to jestem laikiem.

Stałem sie posiadaczem legacy GT TWIN TURBO 1997r sprowadzony z japoni

chciałem dowiedziec sie coś więcej na temat tego auta

czy może ktoś z okolic Bielska-Białej jest posiadaczem takiego wynalazka

Witaj

Odpisuję Ci tutaj, bo nie wiem, czy już znasz PW na Forum. Poznasz :-)

Przywitaj się najlepiej tutaj: viewtopic.php?f=1&t=101962 :-)

Wiedzy o Legasiu szukaj tutaj: viewforum.php?f=23 :-)

No ciekawa fura! :-)

Pozdrówki

Przemek_Docent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM jestem nowy na forum nie wiem bardzo jak to działa co do komputerów i neta to jestem laikiem.Stałem sie posiadaczem legacy GT TWIN TURBO 1997r sprowadzony z japoni chciałem dowiedziec sie coś więcej na temat tego auta czy może ktoś z okolic Bielska-Białej jest posiadaczem takiego wynalazka

Zapraszam tutaj :arrow: viewtopic.php?f=10&t=114284&start=6650

Pozdrawiam ze Skoczowa :!:

Stałem sie posiadaczem legacy GT TWIN TURBO 1997r

Jest już przełożony :?: jest biały :?: bo takiego widziałem ostatnio w Bielsku :!:

Tu o przekładce -głównie :arrow: viewtopic.php?f=10&t=114284&start=6650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Buga Blue Mica, z którym pomachaliśmy i pomrugaliśmy sobie dziś ok. 17:45 na pl. na Rozdrożu :-)

Jak ja lubię takie numery w drodze do domku, kiedy człowiek wraca zmęczony po robocie... Banan na twarzy aż do domu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...