Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Bug wygląda z przodu troszkę jak starsza Corolla :mrgreen:

Martyna Wojciechowska powiedziała to samo tyle, że z 9 lat temu :mrgreen:

Czy to znaczy, że niedługo urosną mi piersi, zdobędę Mount Everest i zostanę naczelnym National Geographic? No, po drodze jeszcze sesja w Playboyu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie pozdrowienia dla Toyoty Corolii stojącej za mną na przejeździe kolejowym przed Piaseczniem od strony Lesznowoli. Świnki na obydwu lusterkach obecne, ja w Mercedesie niestety niewidzialny, czas ok. 18.00. Sytuacja dosyć ciekawa była ponieważ wcześniej jechał za mną czarny STI chyba bug bez świnek. Czyżby jakaś transformacja miała miejsce? Ciekawe zjawisko:-/

 

Corolka, jechala zofija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkie SUBARYNKI widziane dzisiaj pod Auchan w Piasecznie,

całe towarzystwo OK 20:50 :

1.złocisty (szampański) FORESTER nr WPI .... - oświniaczony

2. 20 m dalej - bordowy / wiśnia Forester

3 / 4. kilka rzędów dalej - dwie IMPREZY - Lanosy stojące obok siebie - niebieska i czarna

 

Zlot jakiś był cy cóś ?

 

Ja i "moja żona zasadniczo Zoofia" byliśmy/parkowaliśmy obok pkt.1 - jej białym Forkiem (oświniaczonym) , tak żeby jeszcze więcej było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla ceglastego wrx ...az do Hynka/Jerozolimskich i kogoś w XV z Dawoja pt. 'organizator' na bocznych tylnych drzwiach-trasa łaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z wczoraj dla kierownika oraz pasażerów czarnej?? imprezy GC widzianej na zakopiance około 18:00 na wysokości Nowego Targu :) świniacz na lusterku był.

 

Dzisiejsze dla zielonego oświniaczonego GT'ka w białym felunku 8) widzianego dziś koło 17:00 przy miasteczku studenckim AGH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam michala_, który wczoraj nie odebrał ode mnie telefonu, a miałem nie cierpiące zwłoki pytanie o topografię Sochaczewa :twisted:

W robocie byłem i musiałem dobiec do telefonu. A poza tym odebrałem, ale się nie odzywałeś. Myślałem, że pomyliłeś numery :P

 

Monopolowy jest 100m po lewo od stacji PKP :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym odebrałem, ale się nie odzywałeś

 

Wcale nie! :P

Ale dworzec to moglibyście sobie bliżej centrum wybudować :mrgreen:

 

A ja pozdrawiam kogoś od białego STI GC8 ze świnkami na lusterkach, spotkanego koło 23.30 (nie pamiętam dokładnie) na Zwirki i Wigury, w kolumnie aut i motocykli zwijających się z Cargo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla 4-5 impreza, różnych generacji, pierwsze jechał srebrny bug wrx a potem same niebieskacze ale nie podejmuje się wymienić w kolejności :). Przelatywały przez grodzisk mazowiecki około godziny 20 wczoraj ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...