Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kolegi z granatowego buga WRX spotkanego dzisiaj na wylocie z Pruszkowa,może jakiś mini spot w weekend w Pruszkowie, pozdro przesyła Doktorek z EVO X

 

jak się będziecie spotować w okolicy to dajcie znać :wink:

 

-- 17 sty 2011, o 19:41 --

 

no i bym zapomniała durna ja...

Pozdrowienia dla MaćkaSubru, który mnie dziś przerabiał na maskotkę michellin przy pomocy gąbki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską turbowannę z czerwonymi chlapaczami i jak dobrze widziałem klatką bezpieczeństwa widzianą dziś ok.17.30 w Brodnicy gdy wylatywała w kierunku w Wawkę. Z daleka była słychać bulgot boxera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kolegi z granatowego buga WRX spotkanego dzisiaj na wylocie z Pruszkowa,może jakiś mini spot w weekend w Pruszkowie, pozdro przesyła Doktorek z EVO X

 

jak się będziecie spotować w okolicy to dajcie znać :wink:

 

 

ok jak coś dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe z niedzieli dla czerwonego(wiśniowego) Forestera mijanego o 14.20 na wlocie do Brzeska, świniacz na lusterku był, machnęcia nie było z uwagi na zbyt dużą prędkość sumaryczną obu pojazdów wychodzących ze swoich zakrętów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor7, potwierdzam, blob :) Jak srebrny (lub brudny, nie miałem czasu umyć :D ) Forek 07, to ja byłem ;)

 

Przy okazji pozdrawiam kierownika białego, dostawczego Fiata (Scudo...?? Nie znam się na Fiatach :P ) na blachach WJ i przyklejoną białą świnką na lewym lusterku, który przemknął wczoraj koło mnie na Fieldorfa-Nila (na wysokości Szpitala Jana Pawła II) z taką prędkością, że nie zdążyłem nawet mrugnąć długimi... :shock: Chłopie, zamiast diesla to Ty masz pod maską turboboxera...??!! ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczkę ładnego beżowego GT-ka (z trzodą na lusterku i z tyłu) spotkanego dzisiaj ok. 8.30 w korku na ul. Sobieskiego w stronę centrum. próbowałem kiwki ale kierowniczka nie zwróciła uwagi na oświniaczonego co prawda, ale jednak Panzerwagena a nie Subaru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy czarnego (albo mocno przykurzonego :twisted:) WRX-a blob-eye spotkanego wczoraj na Wisłostradzie/Pułkowej w stronę Łomianek. Musiałem skręcić do Makro (po zapas pasztetu :mrgreen:)

 

Pozdrawiam, pozdrawiam :-) WRX oświniony i niestety uświniony - muszę wreszcie się na myjnię wybrać... A w ogóle to mam wrażenie, że w weekend ze dwa razy sobie machaliśmy w Łomiankach :-)

 

Booyakasha pięknie chodzi i pięknie brzmi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...