Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

WRX'a US'spec (bug-eye) kombi w kolorze zółto-jajecznym

 

Łaaałłł... Jak go jeszcze raz spotkasz... Poproszę foto, a najlepiej kierownika za fraki i w krzaki, a auto odkupię...

 

Bug eye + kombi + żółte... Dyć to jak długonoga laska + mini + rude włosy... albo i lepiej :roll:

 

PS. A turbo w tym aucie, to jak inteligencja u tej laski... taki mały gratis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaałłł... Jak go jeszcze raz spotkasz... Poproszę foto, a najlepiej kierownika za fraki i w krzaki, a auto odkupię...

 

Bug eye + kombi + żółte... Dyć to jak długonoga laska + mini + rude włosy... albo i lepiej

 

I WRX był jeszcze wypucowany jak psu jajka, rzucał sie w oczy z daleka.

Moja reakcja była taka ->o coś żółtego->o Corolla (która nota bene występowała w podobnym kolorze)-->o ja Szuwar :roll: ---> O K***A ! WRX :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hołka, ktorego az wstyd przyznac "obejechalem" dzisiaj swoim "kanapenwagenem" na Rondzie Radosława dawniej Babka :wink:

 

Tfu! Omega sie sprawdzila jako "zakup awaryjny" na wakacje, ale czas wreszcie wrocic do Subarzanego 4x4, zwlaszcza, ze Brytole sroga zime zapowiadaja, a RWD jakies takie... nijakie... :roll:

 

Pozdraffka

Pumex GM-owy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam błyszczącego niebieskiego WRX'a z którym dziś jechałem kawałek od Połczyńskiej do Kasprzaka. Na moje awaryjne odbłysnął :D

 

Ten ostatni manewr z przejechaniem ze skrajnego prawego na skrajny lewy na "włos" i z lekkim uślizgiem (nie do końca chyba kontrolowanym), był już poza moimi granicami kapeluszniczej jazdy, dlatego cieszę sie, że się udało.

 

Gdzieś w trakcie trafił się na lewym pasie starszy braciszek mojego Legasia z rejestracją bodaj SG.... Jego też pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pozdrowienia dla dawida (?) którego widziałem wczoraj kolo 21.30 na Królewskiej :wink:

 

Tak, jechalem wczoraj Królewską o tej porze więc to chyba mnie widzialeś.

Dziękuje i również pozdrawiam!

 

OGS, nie to nie ja bylem :)

 

Przy okazji ja pozdrowię barta1000(?) którego STi widzialem na Gramatyka pod Wydzialem Zarządzania AGH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta

k, jechalem wczoraj Królewską o tej porze więc to chyba mnie widzialeś.

Dziękuje i również pozdrawiam!

 

 

Stałeś na światłach, a ja akurat wysiadałem z tramwaju i przchodziłem koło Ciebie i tak sie zastanawiałem czy pomachać czy lepiej nie , bo nie wiedziałem że to ktoś od nas z forum :wink: Następnym razem będe już wiedział 8)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze pozdrowienia dla dawida (?) którego widziałem wczoraj kolo 21.30 na Królewskiej :wink:

 

Tak, jechalem wczoraj Królewską o tej porze więc to chyba mnie widzialeś.

Dziękuje i również pozdrawiam!

 

OGS, nie to nie ja bylem :)

 

Przy okazji ja pozdrowię barta1000(?) którego STi widzialem na Gramatyka pod Wydzialem Zarządzania AGH.

 

No to byłem ja :)

Nawet jeszcze przez chwile oglądałem WRXa ale nie podejrzewałem że to forumowy :wink:

Też na WZ studuijesz :?:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dnia dzisiejszego pozdrawiam kierownika STi MY'05 spotkanego w okolicach ronda grzegórzeckiego - jakoś macahnie nie wyszło, ale może dlatego, że trzeba było pilnować swojego miejsca w korku. I pozdrowienia dla właściela/właścicielki? niebieskiej imprezy GT parkującej gdzieś na żmujdzkiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...