Skocz do zawartości

new ride in town :)


bartek@klubsubaru.pl

Rekomendowane odpowiedzi

.... no gratulacje :D wreszcie jest :!: , upragniony GL :) ....... jeśli to nie jest tajemnicą to mógłbyś ujawnić cenę zakupu + opłaty związane z przywozem autka do PL :?: tak z ciekawości pytam ........

 

pozdr. mk.si

 

P.S.

ja bym jeszcze fele zmienil na gt-kowe 8) i będzie git :!: ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz zalozyc cos takiego, da to napewno lepszy efekt (zastraszajacy) niz lapacz na muchy :wink:

http://www.extremedimensions.com/3878.html

 

Kuba, no ja Cie prosze ....... To jakis dramat w stylu imitacji tylnych tarcz hamulcowych zakladanych na bebny ;)

 

 

Są lepsze :) kołpaki z imitacją tarczy i to nawet nawiercanej ;) A tak poważnie to gratuluję autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek,

Gratulacje, fajnie wygląda!

 

a tak btw to dziś ze zdziwieniem zauważyłem, że mam w aucie hill-holdera! kurde nikt mi nie powiedział, że to tam jest no! :D do tej pory myślałem, że to jest tylko w Foresterach i Outbackach.

 

W legacach też jest jest hill holder :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...

(..)

No dobra co to jest hill holder bo mnie w szkole nie naumieli :oops: :?:

 

To takie ustrojstwo, które pozwala zatrzymać autko przy podjeżdżaniu pod górkę, a potem płynnie ruszyć bez używania hamulca ręcznego i ztaczania autka i nerwowego biegania stopami po pedałach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jakoś nie wierzę w Allegro. ale zderzak to nie problem - trzeba tylko zamówić. poza tym ten jakiś lewy, bo nie ma spryskiwaczy na reflektory.

 

Zamiast zderzaka i spojlera ja bym w jakieś felgi zainwestował.

 

felgi są cacy. być może nie wyglądają tak na zdjęciach, ale są :) spoiler sobie jednak odpuściłem - wszyscy coś tam mają, to ja nie :P planuję naciągnąć ojca zamiast tego na pociemnienie szyb (pro, nie wieśściemnianie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dziala hill-holder - opis dla laikow (czyli m.in. dla mnie :P)

 

zatrzmujesz sie na podjezdzie, wciskasz normalnie sprzeglo i hamulec, puszczasz hamulec, samochod stoi dalej, ruszasz normalnie puszczajac sprzeglo i samochod odjezdza jak po plaskim :)

 

Legacy i Outback z tego co pamietam, hillholdrow nie maja. HH jest tylko w FOrysiu (kazda wersa) i Imprezie wolnossacej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zderzaka i spojlera ja bym w jakieś felgi zainwestował.

 

felgi są cacy. być może nie wyglądają tak na zdjęciach, ale są :) spoiler sobie jednak odpuściłem - wszyscy coś tam mają, to ja nie :P planuję naciągnąć ojca zamiast tego na pociemnienie szyb (pro, nie wieśściemnianie).

 

Ale wyobraź sobie jak by na fajnych szesnastkach wyglądało. I oczywiście jakąś buczącą rurę pod tylny zderzak pasuje wstawić. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyobraź sobie jak w tym wszystkim buczącym wyglądałby mój ojciec :) poza tym 16" = niski balon = narażenie felgi na uszkodzenie na dziurach i takich tam. oczywiście nie planuję celowo wpadać w żadne, ale nigdy wszystkiego się nie ominie.

 

zostanę przy zderzaku, szybach i może nakładce na końcówkę wydechu, bo oryginalna coś średnio wygląda.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak spoilerek, ale niski. Dzisiaj przyjrzałem się takiemu w serwisie zamontowanym na wrx po dzwonie. Mnie podoba się bardziej od wielkich skrzydeł z STI.

 

Jeśli chodzi o przyciemnianie szyb planujesz folię, czy piecowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy i Outback z tego co pamietam, hillholdrow nie maja.

Mają.

 

Sowi,

Może masz automata.

Bo według mojej wiedzy w automacie nie jest potrzebny HH.

Proszę o sprostowanie jeżeli z moją wiedzą jest coś nie tak :wink:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kazdy autobus ma hillholdera? :roll:

Nie tyle, że ma, co nie potrzebuje. Zdejmujesz nogę z hamulca i automatyczna skrzynia "przytrzymuje" auto, albo auto zaczyna się powoli "toczyć".

 

Em aj rajt?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyobraź sobie jak w tym wszystkim buczącym wyglądałby mój ojciec :) poza tym 16" = niski balon = narażenie felgi na uszkodzenie na dziurach i takich tam. oczywiście nie planuję celowo wpadać w żadne, ale nigdy wszystkiego się nie ominie.

 

zostanę przy zderzaku, szybach i może nakładce na końcówkę wydechu, bo oryginalna coś średnio wygląda.

 

Nie mówię o ogromnej i dudniącej rurze, ale o kulturalnym wydechu, który daje o sobie znać. Mój ojciec swego czasu jeździł (obecnie moim) Subaru i nie wyglądał w nim źle, mimo szesnastek i głośnego wydechu. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...