Skocz do zawartości

Klub Subaru???


sjak

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu obserwuję "działalność" Klubu Subaru. I tak się zastanawiam, czy to jest najkorzystniejsza formuła? A może warto by pomyśleć nad powołaniem do życia Stowarzyszenia Posiadaczy Subaru, czy jakkolwiek inaczej będzie się to nazywać. Stowarzyszenie, będące osobą prawną, ma dużo większe możliwości oddziaływania na rynek. Mam w tym względzie pewne doświadczenie i wiem, że nie stanowi wielkiego kłopotu uzyskanie specjalnych warunków u ubezpieczycieli czy wynegocjowania całkiem konkretnych zniżek w sieciach sprzedaży paliw. Nim więc mnie zlinczujecie za ten, z pewnością, kontrowersyjny pomysł, może warto to jednak merytorycznie przemyśleć. Ja osobiście deklaruję gotowość do pracy przy tym przedsięwzięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu obserwuję "działalność" Klubu Subaru. I tak się zastanawiam, czy to jest najkorzystniejsza formuła? A może warto by pomyśleć nad powołaniem do życia Stowarzyszenia Posiadaczy Subaru, czy jakkolwiek inaczej będzie się to nazywać. Stowarzyszenie, będące osobą prawną, ma dużo większe możliwości oddziaływania na rynek. Mam w tym względzie pewne doświadczenie i wiem, że nie stanowi wielkiego kłopotu uzyskanie specjalnych warunków u ubezpieczycieli czy wynegocjowania całkiem konkretnych zniżek w sieciach sprzedaży paliw. Nim więc mnie zlinczujecie za ten, z pewnością, kontrowersyjny pomysł, może warto to jednak merytorycznie przemyśleć. Ja osobiście deklaruję gotowość do pracy przy tym przedsięwzięciu

 

Jestem za. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zrywam z samochodu klubsubaru.pl

 

Tylko że to nie ten Klub Subaru... :roll: Ten, o którym piszesz powstał wtedy, gdy Ty maluchy tuningowałeś naklejkami "Pioneer" na tylnej szybie i jeździłeś nimi w weekend nad Muchawkę :roll:

 

:mrgreen:

 

MarcinJ, poprzedni właściciel Twojego wozu, należał do tego Klubu i oni mieli zwyczaj oklejania wozów naklejkami "klubsubaru.pl".

 

I to jest wbrew pozorom on-topic: chodzi o wyjaśnienie, że w tym wątku mówimy o:

 

klub.subaru.pl (twór SIP-owski)

 

a nie o:

 

klubsubaru.pl (klub niezależny od SIP i niezwiązany z nim)

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze znizka obejmowalaby np tylko i wylacznie VPower Racing

Dzięki... jak kogoś ogólnie stać na utrzymanie Subaru to ta cena paliwa i tak zbytnio go nie rusza. Dla mnie natomiast każdy litr jest cenny i różnica nawet kilku groszy jest istotna. Pozatym właścicieli uturbionych Subaraków jest mniej niż tych N/A, a myślę, że generalnie wszystkich traktujemy równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, SIP musialby wyrazic zgode na taki twor i fajnie gdyby w jakis sposob wsparl ten projekt...

 

Bardzo fajnie byłoby, gdyby ten projekt wsparł, natomiast absolutnie nie musi wyrażać zgody. Zresztą nie widzę jakiejkolwiek przyczyny, aby był przeciw. Myślę, że wręcz przeciwnie. Aby powstało stowarzyszenie potrzebnych jest jedynie 15 członków - założycieli i trochę zaangażowania

 

Negocjować ceny paliw to mogą skodziarze, których jest multum...

 

Wiem wiem, ale ja "skodziarzem" będę już bardzo krótko :wink: , natomiast gwarantuję, że użytkowników Subaru jest na tyle dużo, że razem będą stanowić bardzo poważnego partnera. Zresztą do dyskusji jest sprawa, czy do stowarzyszenia mogą należeć tylko posiadacze i właściciele Subaru, czy dopuszczamy również członkostwo osób "z zewnątrz". To wszystko jest do określenia w statucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro jest jakieś zainteresowanie, potrzebne jest 15 osób, które ten "twór" założą. Ja podejmuję sie napisać statut. Gdyby ktoś zechciał zaproponować termin i miejsce spotkania założycielskiego... :cool: Dla zainteresowanych podaję pw: slawek@agatka.biz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki...

 

Dla mnie natomiast każdy litr jest cenny i różnica nawet kilku groszy jest istotna.

 

zle mnie zrozumiales ;) Ujme to inaczej: V-Power Racing w cenie 98ki dla .... towarzyszy :mrgreen: (chyba nazwe "stowarzyszenie" trzeba przemyslec :P )

 

[ Dodano: Wto Lip 22, 2008 11:22 pm ]

 

fajny mail :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...