Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, makos89 napisał:

Co kto lubi :) Mam przesyt Ukrów i mnie to śmieszy... ale ok, usuwam i edytuje.

Nie zrozumiałeś  ;)

 

24 minuty temu, ipsx82 napisał:

Radekk Cię uprzedził :P

Wiem, idę się zamknąć w sobie :P

 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, makos89 napisał:

Co kto lubi :) Mam przesyt Ukrów i mnie to śmieszy... ale ok, usuwam i edytuje.

Dałeś mi do myślenia. Chyba napiszę do Ukrainki, wdowy z 6 dzieci, której pomagamy przeżyć, że mamy już przesyt z tą wojną i od tej pory koniec pomagania. I niech nie dzwoni i nie pisze, bo od teraz nic o wojnie, zimnie, głodzie, strachu i beznadziei nie chcemy słuchać, bo juz mamy przesyt. A poza tym powinna się bardziej z nami integrować, ale skoro bardziej jej zależy na dzieciach, to niech się wypcha. 

 

Przepraszam wszystkich, że nie rozluźniłem, ale nie wytrzymałem. No  musiałem zareagować, bo rzygać mi się chciało. 

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
  • Lajk 6
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Panbenonium napisał:

A nie mieszka czasem w Czechach i nie nadała PESEL swoim dzieciakom w Polsce, żeby 500+ wpadało ? Bo ostatnio (od kwietnia? :biglol:) to bardzo częste przypadki.

Tak dla rozluźnienia.

Tak dla rozluźnienia odpowiem, że mieszka przeważnie w schronie, a jak trafi się noc w domu, to bez światła. 

Weselej ci teraz?

  • Super! 2
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek na wesoło a nie kopanie po kostkach- to brnijmy dalej.Ja jestem dziwnie spokojny że nam się odpłacą , nie tak jak myślimy. Ukry to Ukry.

Wiem jak' podziękowały ' siostrze za kwartał opieki i darmowych obiadków i noclegów, prezentów  nowej odzieży i wożenia po kraju.

Edytowane przez stefanekmac
literówka
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, stefanekmac napisał:

Wątek na wesoło a nie kopanie po kostkach- to brnijmy dalej.Ja jestem dziwnie spokojny że nam się odpłacą , nie tak jak myślimy. Ukry to Ukry.

Wiem jak' podziękowały ' siostrze za kwartał opieki i darmowych obiadków i noclegów, prezentów  nowej odzieży i wożenia po kraju.


Jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, suberet napisał:

Dałeś mi do myślenia. Chyba napiszę do Ukrainki, wdowy z 6 dzieci, której pomagamy przeżyć, że mamy już przesyt z tą wojną i od tej pory koniec pomagania. I niech nie dzwoni i nie pisze, bo od teraz nic o wojnie, zimnie, głodzie, strachu i beznadziei nie chcemy słuchać, bo juz mamy przesyt. A poza tym powinna się bardziej z nami integrować, ale skoro bardziej jej zależy na dzieciach, to niech się wypcha. 

 

Przepraszam wszystkich, że nie rozluźniłem, ale nie wytrzymałem. No  musiałem zareagować, bo rzygać mi się chciało. 

To pisz. Nie interesuje mnie co dla kogo robisz. Jeżeli mam Cie pocieszyć, to w marcu oddałem sporo żywności, oddałem sporo wyposażenia wojskowego Ukraińcowi który jechał na front, a od lutego do dziś, spędziłem ok 80 dni w Rzeszowie na lotnisku na rzecz Ukrainy, po 12h dziennie - co tam robiłem, nie mogę pisać na forum. Także Ty pomagasz, ja też... ale to nie znaczy że z mema się nie mogę pośmiać a Ukraińcy którzy mieszkają w pobliżu mojego domu to pijacka patologia która imprezuje. Mi też się chce rzygać jak widzę co robią na osiedlu i czytać takie wpisy jak twoje, bo ty pomagasz to jesteś najważniejszy. Pomagaj, ale nie opisuj jednej sytuacji gdzie jest tragedia w rodzinie i już cały naród ukraiński jest nietykalny. Na marginesie, dziadkowie nasi którzy żyli za czasów banderowców i słyszeli "Slava Ukrainie" widzieli nabijane na pal dzieci i kobiety... a teraz Polacy powtarzają "Slava Ukrainie" i naklejają sobie flagi na auta i facebooka. Oczywiście to historia a front wojenny trzeba odsunąć jak najdalej od naszej granicy.

 

Edytowane przez makos89
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden naród i żadna wojna nie jest czarno-biała, najczęściej jest pomiędzy wiele odcieni szarości, bez sensu jest doszukiwanie się "mojszej" racji, i generalnie żarty z tego są niezbyt często śmieszne.

pobrane.jpeg-5.jpg

  • Haha 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...