Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

pablonas, rozumiem ze mozna wybierac opcje economic i sport i wtedy podane wartosci sie roznia tak?

 

Economic jest wtedy jak pomija się niektóre biegi - przypadek z życia wzięty - ostatnio miałem okazję jechać z gościem który po ruszeniu przepinał z jedynki na...trójkę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypadek z życia wzięty - ostatnio miałem okazję jechać z gościem który po ruszeniu przepinał z jedynki na...trójkę...

moze mu sie dwojka skonczyla i musial :mrgreen:

moj ś.p. kolega w malcu nie mial dwojki i trojki bodaj musial zapinac ostatni bieg od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio miałem okazję jechać z gościem który po ruszeniu przepinał z jedynki na...trójkę...

Spoko. Mój teściu też nie używa biegów parzystych. 1-3-5 w zupełności mu wystarcza. BTW Megana z 2000 roku ma 420kkm i o dziwo ma się całkiem dobrze :shock: :mrgreen:

Już dawno sugerowałem mu jakiegoś automata, ale nie dał za wygraną. Od niedawna ujeżdża nową Lagunę. Tam chociaż ma wspomagacza w postaci podpowiedzi na wyświetlaczu, który bieg aktualnie powinien być wrzucony. Póki co ogarnia. :twisted:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania maturalne dla dresa:

 

 

1. Jevgienij posiada AK-47 z magazynkiem na 30 kul. Wystrzeli swoje 13 kul za każdym razem gdy naciska na spust. Ile razy może wystrzelić zanim bedzie musiał zmienić magazynek?

 

2. Karol posiada 10 gram "czystej kolumbijskiej". Zmieszał ją "dwutlenkiem" w stosunku 4 cześci kokainy do 6 cześci "dwutlenku". Sprzedał 6 gramów mieszaniny Marianowi za sumę 650 zł i 15 gramów Romanowi, po 100 zł za gram.

a) kto, Marian czy Roman dał się wydymać?

B) Ile gramów mieszaniny zostało Karolowi?

c) jaki jest stopień zanieczyszczenia kokainy Karola?

 

3. Radek jest alfonsem. Ma trzy dziewczynki, które dla niego pracują. Jeśli cena jednego numerku wynosi 110 zł, a dziewczynkom dostaje się z tego 60 zł, to ile razy każda z dziewcząt bedzie musiała się sprzedać, aby Radek mógł oplacić swoje 3 dzienne dawki cracku, cena których wynosi 85 zł za skręta?

 

4. Irina chce odebrać część ze 100 gramów heroiny, która kupiła w celu otrzymania 20-procentowego zysku. Jakiej masy środka rozrzedzającego musi użyć?

 

5. Arkadiusz zarabia 2000 zł na każdym skradzionym BMW, 1500 zł jeśli jest to Japończyk i odpowiednio 4000 zł za 4x4. Jeśli już ukradł dwa BMW i trzy 4x4, to ilu Japończyków mu zostaje do ściągnięcia, aby otrzymać dochód w wysokości 30.000 zł?

 

6. Jachu jest od 6-ciu lat w więzieniu za napad z morderstwem. Uzyskane w czasie napadu środki, tj. 90 000 zł ukrył w mieszkaniu swojej dziewczyny. Każdego miesiąca dziewczyna podciąga 450 zł. Ile pieniędzy zostanie Jachowi po wyjściu z więzienia?

Pytanie dodatkowe: ile lat dostanie Jacho, jeśli po powrocie na wolność zabije te suke?

 

7. Marecki przespał się z 6-cioma dziewczynami z gangu. W chwili obecnej w gangu jest 27 dziewczyn. Jaki procent dziewczyn z gangu przeleciał Marecki?

 

8. Podczas ostatniej bitwy z bandą Ukraińców, Stachu zużył 76 kul z pistoletu utomatycznego, które dosięgły zaledwie trzech osób:

a) jaka jest jego skuteczność?

B) czy zasługuje aby pozostał w gangu, jeśli próg maksymalny wyznaczony przez współczynnik Pershinga wynosi 23 kule na ubitego Ukrainca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek jest alfonsem. Ma trzy dziewczynki, które dla niego pracują. Jeśli cena jednego numerku wynosi 110 zł, a dziewczynkom dostaje się z tego 60 zł, to ile razy każda z dziewcząt bedzie musiała się sprzedać, aby Radek mógł oplacić swoje 3 dzienne dawki cracku, cena których wynosi 85 zł za skręta?

:shock:

Wypraszam sobie :evil:

 

 

 

:mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLANY PRZEZ DUŻE "P"

 

Kiedy miałem 14 lat miałem nadzieję, że kiedyś będę miał

dziewczynę.

 

Kiedy miałem 16, miałem dziewczynę, ale była beznamiętna. Więc zdecydowałem, że potrzebuję dziewczyny z uczuciami.

 

Jak miałem 18 lat spotykałem się z dziewczyną, która była bardzo namiętna.

Jednak była zbyt uczuciowa, o wszystko płakała, łatwo się denerwowała.

Ciągle groziła samobójstwem. Postanowiłem, że muszę znaleźć jakąś

"stabilną" dziewczynę.

 

Jak doszedłem do 25 znalazłem dziewczynę

stateczną, ale było to strasznie nudne. Wszystko można było przewidzieć, nie cieszyła się z życia. I życie stało się przygnębiające.

Trzeba było znaleźć dziewczynę, z którą można byłoby przeżyć coś podniecającego.

 

W wieku 28 lat znalazłem ekscytującą dziewczynę, ale nie mogłem za nią nadążyć. Wciąż się spieszyła, nigdzie nie zagrzała miejsca. Ciągle z kimś

flirtowała. Z początku było zabawnie i ciekawie. Ale był to związek

bez przyszłości. Więc postanowiłem znaleźć dziewczynę z ambicjami.

 

Kiedy już miałem 31 lat spotkałem mądrą, ambitną dziewczynę stojącą

twardo na ziemi i się z nią ożeniłem. Ale niestety była tak ambitna, że się

ze mną rozwiodła i zabrała wszystko co miałem.

 

Teraz mam 40 lat i szukam dziewczyny z dużymi cyckami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...